interior-1026446_1280 (4)

Renovace, rekonstrukce a nová výstavba interiéru pod dohledem odborníků

Připravujete se na výstavbu nebo rekonstrukci interiéru a už předem vám vstávají vlasy na hlavě. Máme pro vás několik rad, díky nimž se pro vás renovace nestane noční můrou. Ba naopak. Činnost vás bude těšit, všechny členy rodiny rozradostní pohled na proměny a na práci, která řemeslníkům půjde pěkně od ruky. Důležitými aspekty pro zdárné dokončení zadaného úkolu jsou přesné nebo alespoň přibližné představy o tom, jak má interiér ve výsledku vypadat (například i díky použítí programu 2D  cad). Podstatné tedy jsou architektonický plán, finanční prostředky a časový harmonogram, podle nějž se realizace projektu přestavby uskuteční. V neposlední řadě je třeba se zamyslet nad konkrétními materiály, jež se budou používat, a doplňky, jimiž se interiér bude zařizovat. Zde je již každá rada drahá. Pokud se sami nepohybujete v oborech stavebnictví, obkladačství, v elektrikařině či instalatérství, musejí se daného úkolu zhostit odborníci na slovo vzatí.

kitchen-remodelling-mississauga-1300357_1280 (2)

Přestavba kuchyně, anebo výstavba kuchyně na míru?

Pokud se pustíte do akce, jakou je přestavba kuchyně, a toužíte se definitivně rozloučit se starým dřezem, zastaralou linkou a opotřebovanými spotřebiči, můžete si vybrat, zda je pro vás výhodná přestavba kuchyně, nebo výstavba kuchyně na míru. Novou kuchyni si můžete naplánovat sami, anebo se nezávazně poradit s odborníky. Zkušení specialisté dovedou navrhnout novou kuchyni dle vašich představ, a to zcela bezplatně. Ideální variantou je, pokud se plán kuchyně postavené takzvaně na míru propojí i s následnou realizací a zabudováním kuchyňských spotřebičů. Na vás už je pouze volba, nákup materiálu a proplacení bezchybné práce prověřeným řemeslníkům.

Plánujeme výsledný vzhled kuchyně s důrazem na efektivitu

Ať už disponujete menším prostorem, nebo interiérem téměř obřích rozměrů, nabízejí se varianty, které dokonale splní vaše představy a plány. Fantazii se meze nekladou. Můžete tedy začít. Nejprve si ujasněte, v jakém stylu by vám nová kuchyně vyhovovala. Upřednostňujete moderní, striktně funkční či klasický styl, anebo dáváte přednost venkovskému vzhledu nebo designu ve stylu retro? Není problém. Eshop Mobelix ve své nabídce předvádí mnoho typů kuchyňského nábytku a vybavení, které dokonale pasují do vámi zvolené varianty. Tak, aby kuchyně nesloužila pouze ke svému prvotnímu účelu – přípravě pokrmů a skladování potravin, ale stala se zároveň důležitou součástí vašeho bytu, kde bude radost vařit a stolovat. Zároveň bude důležitým prostorem k setkávání a trávení volného času všech členů domácnosti. Při plánování výsledného vzhledu kuchyně na míru se postupuje v následujících krocích. Nejprve změříme a zakreslíme půdorys stávající kuchyně nebo prostoru, kde má zcela nová kuchyně stát. Poté se soustředíme na výběr nábytku a spotřebičů, které se teoreticky rozmístí v daném místě budoucí kuchyně. Ve trojrozměrné vizualizaci 3D následně vidíte vzhled kuchyňského prostoru. Po dokončení dispozičního návrhu si jen vyberete konkrétní předměty – ledničku, dřez, linku, mikrovlnku, myčku, atd. – a spolehliví montážní pracovníci společnosti Möbelix vám vybrané produkty nainstalují. Kuchyně na míru se nikdy nebudovaly tak jednoduše.

kitchen-1940176_1280

Vybíráme si podstatné detaily dotvářející podmanivý vzhled kuchyně

Pokud se nejprve soustředíte na barevné vyvedení vaší nové kuchyně, která se má stát dominantou domácnosti, nebojte se experimentů s různými odstíny. Už je pryč doba kdysi populárního bílého nebo chromovaného zbarvení. Nastoupila éra působivých barev, jejichž dojem je umocněn kontrastem zbarvení spotřebičů a pracovní desky. Na výběr je 62 odstínů a barev pro kuchyňské desky, stejně jako pro dvířka a viditelné přední plochy. Zaměřte se i na detaily, o nichž se vaší staré kuchyni mohlo jen zdát. Atypické, a přesto praktické osvětlení, zajímavá polička, pracovní koutek. To vše si ve vaší nové kuchyni určitě najde své místo. Eshop Mobelix vám může být užitečným rádcem, ale i pomocníkem, jehož si budete v budoucnu stále více vážit.

1 komentář: „Renovace, rekonstrukce a nová výstavba interiéru pod dohledem odborníků

Napsat komentář