Snímek obrazovky 2022-09-12 v 5.40.00

Za nákupem stavebnin a zahradních potřeb už nemusíte nikam chodit

Také vás při stavbě rodinného domu, potažmo během rekonstrukce toho stávajícího, neustále otravuje jezdit pro veškerý stavební materiál do obchodů, kde jsou mnohdy ohromné fronty? Někteří z vás navíc různé hobby markety a prodejny pro řemeslníky a kutily nemají zrovna v dostupné vzdálenosti ze svého domova, takže se pak vyjetí za nákupem notně prodražuje. Nyní si prakticky vše, co se běžně využívá na stavbách, můžete objednat přes internet.

KMK stavebniny v Říčanech

Kvalitní a cenově dostupné stavebniny prostřednictvím online objednávky nabízí společnost KMK – Železářství a stavebniny v Říčanech. K dispozici zde máte takřka kompletní sortiment zboží. V e-shopu tak pořídíte potřeby, jež jsou nutné při realizaci hrubé stavby, ale také materiály a pomůcky, které pro změnu oceníte během dokončovacích prací. Namátkou se jedná o dlažby a obklady, barvy a laky, dále pak střešní krytiny, izolace a elektro prvky, jako jsou zásuvky, vypínače atd.

Něco pro zahradu

Spousta věcí, které zakoupíte ve zmíněných stavebninách (přímo v Říčanech, případně pak v internetovém obchodě) se dá použít nejen při stavbě a rekonstrukci samotného rodinného domu či bytové jednotky, ale také v exteriérech, a to především při péči o zahradu. Typickou ukázkou je zahradní kolečko. Na stavbě, zvláště je-li spíše rodinného charakteru, se zahradní kolečko ujme třeba při převážení objemnějších a těžších prvků, tedy zejména tvárnic, cihel, střešních tašek, obkladů a dlažeb. Často se v něm rovněž vozí písek, který se následně používá při přípravě betonové směsi. Zahradní kolečko má tedy rozhodně na každé stavbě svůj mimořádný význam. Jakmile však realizace vaší domácnosti skončí, kolečko není nutné likvidovat, respektive prodávat někomu jinému. Svůj smysl má i při péči o zahradu. Přispěje ke snadnému odvozu suché posekané trávy na kompost, potažmo třeba tehdy, když se po nějakém čase rozhodnete například pro stavbu okrasné zídky apod.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář