fit1280x720

Největší český výrobce garážových vrat

Společnost Lomax si zakládá na prvotřídní kvalitě a dlouhé životnosti produktu. Nabízí širokou nabídku garážových vrat, venkovních rolet a žaluzií, přičemž každý výrobek je ukázkou precizní montáže. O zaručení rychlé výroby se stará specializovaný tým, jenž disponuje bohatými zkušenostmi. Další výhodou této firmy je špičkové vybavení, které zastupují především špičkové CNC stroje. Pro zajištění maximální spokojenosti zákazníka jsou všechny zakázky zhotovovány na míru.

fit1280x720

Jednička na trhu

Existuje hned řada důvodů, proč je Lomax čím dál tím více oblíbenějším. Jelikož jsou všechny produkty výsledkem vlastní výroby, může si firma dovolit dlouhou platnost záruky, jež činí až 10 let. Pro lepší optickou vizualizaci je k dispozici technický návrh zdarma, který je poskytován včetně zaměření a cenové nabídky. Tyto reprezentativní služby máte navíc vždy nablízku, a to díky 80 pobočkám, které se nacházejí po celé České i Slovenské republice.

Bohatá nabídka

Vrata můžete vybírat ze široké škály variant, přičemž každá je ideálním řešením pro určitý typ garáže. V případě, že byste se chtěli vyhnout stavebním úpravám, spolehněte se na sekční vrata, která při zabudování zásadně nezasáhnou do okolního zdiva. Dále jsou v nabídce průmyslová vrata či posuvná vrata, jež splňují funkci vrat i dveří a zároveň nesnižují průjezdní výšku otvoru. Díky rozsáhlým možnostem si přijdou na své i milovníci české klasiky či firemní příslušníci, kteří se najdou v dalších kategoriích.

Efektivní vyladění exteriéru

Designové předokenní rolety či venkovní žaluzie mohou efektivně ušetřit čas i peníze. Výrobky této firmy jsou zásadně velmi účinné a ve své funkci bezkonkurenční. Vždy jsou vyráběny tak, aby maximálně chránily soukromí či majetek a zároveň snížily okolní hluk. Výsledkem prvotřídní práce je navíc tepelná úspora na vysoké úrovni, díky které se pravidelně ušetří až 30 % unikajícího tepla. V případě zájmu o více informací klikněte na www.lomax.cz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář