dog-314811_1280

Co víte o psích plemenech?

Rádi byste si pořídili čtyřnohého mazlíčka, ale o psích plemenech toho moc nevíte? Chtěli byste mít jistotu, že se stanou pro vaše děti věrnými kamarády? Máte pravdu, ne všichni psi se hodí do rodin s malými dětmi. Možná vám pomohou plemena psů a fotky. Informujte se a darujte svým potomkům zvířecího přítele, po kterém tak moc touží.

boy-1113806_1280

Děti a psi – nerozlučná dvojka

Věřte, že si vaše ratolesti užijí s novým kamarádem spoustu legrace. Psí mazlíček je bude ochraňovat a starat se o jejich bezpečí. Bernský salašnický pes je sladký jako lízátko, i když svým zjevem připomíná spíše obra. Skvěle se hodí do rodin s většími dětmi. Ne že by chtěl malým prckům ublížit, ale jeho velikost a neobratnost může překvapit. Bígl vás ohromí svou hravostí a pozorností. Tento domácí miláček zbožňuje hru s míčkem. Labradorský retrívr patří k nejoblíbenějším psím plemenům. Je hodný a milý. Jen štěňátka jsou velmi aktivní. Novofundlandský pes vaše potomky zahřeje a ochrání. Není divu, že se hodí k dětem trpícím hyperaktivitou.

cat-649164_1280

Rádi byste mazlivou kočku?

Myslíte si, že by se do vaší rodiny hodila spíše kočka? Pokud si nevíte rady s jejím výběrem, mrkněte na atraktivní plemena koček. Láká vás exotika a vůně dálek? Turecká angora vnese do vašeho života něco ojedinělého. Toto elegantní plemeno si oblíbí děti i dospělí. Budete se divit, jaká je to elegantní princezna. Ocicat, kočka vypadající jako ocelot, vám ihned učaruje svým pronikavým pohledem. Habešská kočka je jako stvořená do rodin s dětmi. Miluje zábavu, společnost a pohybovou aktivitu.

Domácí zvířata a jídelníček

Rozhodli jste se pro koupi psa anebo kočky? Nezapomeňte na jejich správné stravování. Chovatelské potřeby a kvalitní krmiva najdete v e-shopu Můj Mazlík. Nenechte nic náhodě a postarejte se o nového člena rodiny se vší láskou. Obchod Můj Mazlík se stane vaším rádcem.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář