img2550

Nákup a využití silničních vah

Váhy se v dnešní době využívají v mnoha oborech. Vyžadována je přesnost, praktičnost a pohodlné použití. Využití velkých vah je nejen v obchodě, ale i v dopravě a průmyslu. S elektonickou průmyslovou váhou získáte vysoký komfort, přesnost a snadné odečtení výsledku. K nejpoužívanějším typům patří mostní, jeřábové a automobilové silniční váhy.

Parametry silničních vah

Materiálem pro tvorbu silniční váhy je většinou odolná lakovaná ocel, někdy v kombinaci s betonem. Měřit může od 4 do 18 metrů a zvládne zvážit až 60 tun. Podle technického řešení může být silniční váha zapuštěná (v úrovni vozovky) a nájezdová (nad úrovní vozovky).

Jaká kritéria brát v úvahu

Výběr silniční a průmyslové váhy vždy závisí na individuálních požadavcích. Je při něm nutno myslet na typ váhy, její nosnost a využití, zanedbatelný samozřejmě není ani záruční a pozáruční servis. O volbě a možnostech oprav je potřeba se informovat u profesionálů.

Společnost VÁHY-JAS

Takovým profesionálem je firma VÁHY-JAS, založená roku 1990, zabývající se průmyslovým a silničním vážením. Kromě výroby, dodávek, servisu, poradenství a cejchování provádí i kalibraci. V sortimentu má mnoho druhů mechanických i elektronických vah. Je dokonce držitelem certifikátu č. 0119-SJ-C001-10 o schválení systému jakosti výroby výrobce vah. Ten vystavuje Český metrologický institut.

Z jakých vah lze vybírat

U společnosti VÁHY-JAS s.r.o. je na výběr ze šesti základních typů silničních vah. Jedná se o váhy PROFI STEEL, PROFI TRANSPORT, PROFI UNIVERSAL, PROFI LIGHT, PROFI NM a PROFI B. Poslední jmenovaný typ kombinuje lakovanou ocel a beton. Jednotlivé typy se liší konstrukcí, délkou, váživostí i možnostmi využití. Nákup zkonzultujte s odborníky, nejde přeci jen o malou investici a špatně zvolený model vám akorát tak přidělá starosti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář