scaffold-1665165_1280

Lešení Haki – praktický pomocník při jakékoliv stavební práci

Pravděpodobně každý majitel nemovitosti se někdy potýkal s potřebou opravy střechy, fasády nebo jiné části objektu nacházející se vysoko nad zemí. Aby bylo možné provést konkrétní pracovní úkon, je zapotřebí se k danému místu dostat. A právě v tomto směru se významným pomocníkem stává lešení.

Zapomeňte však na staré lešenářské trubky, které se museli pracně spojovat, vážily spoustu kilogramů a jejich montáž a následná demontáž nepatřila mezi nejsnazší. V dnešní době se již používá zcela odlišný druh lešení, jímž je lešení Haki.

kostka-leseni
Lešení Haki

Přednosti lešení Haki

Toto lešení můžete vidět v podstatě na jakékoliv stavbě, což má mimochodem své jasné opodstatnění. V jednoduchosti je síla, a to platí v tomto směru dvojnásob. Nízká hmotnost, vysoká nosnost, stabilita, pevnost a variabilita.

To jsou základní vlastnosti, k nimž mimo jiné patří i rychlost při přesouvání z místa na místo, kvalitní povrchová úprava a bezpočet nejrůznějších dílů, z nichž poskládáte lešení Haki vyhovují vašim potřebám do nejmenšího detailu.

Pakliže nejste zrovna firemním subjektem, který bude toto lešení využívat dnes a denně na stavbách, jen stěží budete uvažovat o nákupu. Daleko efektivnější a výhodnější pro vás bude půjčovna lešení.

Půjčte si lešení Haki

Dnes existujte velké množství půjčoven, jež vám v tomto směru zajistí komplexní služby. Jmenovat lze například dopravu na místo určení, sestavení, včetně umístění podlážek, výslednou demontáž či vyhotovení individuální konstrukce dle tvaru a výšky konkrétní stavby.

Zapomeňte při výstavbě či opravě nemovitosti na tvorbu domácího a mnohdy i nebezpečného lešení a využijte díky nízkým pořizovacím nákladům lešení Haki. Ať už půjde o nákup nebo půjčení, budete ve všech ohledech spokojeni, o tom nemějte žádných pochyb.

Napsat komentář