kontejner řada_malý

Levné uskladnění v Brně umožňují skladovací kontejnery

Možnost přechodného nebo dlouhodobého uskladnění rozměrných věcí, zboží, nábytku a předmětů během stěhování nabízí společnost Diskont Depot. Výhodou jsou nízké ceny, pronájem skladovacích kontejnerů na libovolně dlouhou dobu počínaje od jednoho měsíce. Pronájem skladů v Brně, to je znamenité řešení v nouzi i pro promyšlené uskladnění. Služby skladových prostor jsou k dispozici 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Při celoročním pronájmu je 12. měsíc zdarma.

Výhodná dostupnost skladovacích prostor vozem i MHD

Diskont Depot se nachází ve Vídeňské ulici 140/113 v Brně – Dolních Heršpicích nedaleko dálnice D1 a obchodního centra FUTURUM. Skladovací kontejnery jsou rozmístěny v areálu Profibaustoffe CZ, s.r.o. Ani příchozí bez vlastní dopravy si nemusejí zoufat, pokud se budou chtít dostat ke svému majetku uskladněnému v kontejnerech. Městskou hromadnou dopravou se z brněnského hlavního nádraží přepraví tramvají č. 2 směr Modřice a vystoupí na zastávce Ořechovská. Objednání pronájmu skladových kontejnerů si zájemci zařídí přes e-mail na stránkách diskontdepot.cz, telefonicky, anebo osobně.

Možnosti bezpečného uskladnění v kontejnerech

Na výběr jsou dvě velikosti skladových prostor, ke kterým bude mít každý aktuální majitel přístup na základě přiděleného bezpečnostního kódu. Doba pronájmu záleží na zákazníkovi, firma Diskont Depot vychází každému individuálně vstříc. V případě potřeby jsou k dispozici i doplňkové služby jako zajištění odpovídajícího zámku, krabic a obalového materiálu. Zájemci si můžou půjčit nebo koupit palety či objednat stěhovací služby. Nabízí se také varianta využití profesionální obsluhy s vysokozdvižným vozíkem.

Prodej skladovacích kontejnerů fyzickým osobám a firmám

Vyjma pronájmu skladovacích kontejnerů se zájemcům nové kontejnery dají prodat. Skladovací kontejnery se vyplatí těm, kdo potřebují například na stavbě patřičné uzamykatelné skladovací místo. Sklad ve formě kontejneru se hodí také v různých firmách, průmyslových a stavebních provozech. Kontejnery rovněž dobře poslouží jako skladiště archivních materiálů a písemností, nářadí, jízdních kol a zahradnického náčiní.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář