Snímek obrazovky 2017-03-02 v 7.39.07

Novostavba jako dobrá investice

V poslední době stoupá poptávka po bydlení, zvláště novostavbách, tím pádem stoupá i cena nemovitostí, a stává se tak výhodnější investicí. Mnoho lidí využívá toho, že vklad do nového bydlení je daleko lepší než uložit peníze v bance. Spousta zájemců se však zaměřuje zejména developerské projekty v Praze, aby si zlepšili svůj životní standard a bydleli lépe.

Metropole je místo, které se vyplatí

Pokud jde o lokalitu, hlavní město se jako investice do nemovitostí vždycky vyplatí. Ve velkém městě se dají vložené prostředky zhodnotit lépe. Příkladem může být to, když si mladý pár vyhlédne jednu z novostaveb v Praze. Ve svém věku možná ještě studují nebo si našli svoji první práci. Lepší než utrácet měsíčně vysoký nájem, je vhodné peníze vložit do hypotéky či jim vypomůžou rodiče. Postupně jim dvojpokojový byt začne být malý, protože chtějí založit rodinu. Musí se poohlédnout jinde a vybírat z dalších nových bytů. Praha jim pak nabídne další možnosti a nastěhovat se do novostaveb mohou prakticky kdykoliv. Původní byt si mohou nechat na pronájem nebo z něj udělat pracovní či studentský byt.

Snímek obrazovky 2017-03-02 v 7.40.44

Lokalita je při výběru klíčová

Při výběru nových bytů je potřeba zaměřit se na to, v jakém místě v metropoli hodláte nákup uskutečnit. Nejlépe je vybírat ze širšího centra, kde je dobrá dostupnost, infrastruktura a plná občanská vybavenost. Takovou z aktuálních velmi oblíbených lokalit je projekt Rezidence Vrchlického na rozhraní Košířů a Smíchova. Je tu dost zeleně i parků, avšak do centra dojdete za pár minut pěšky. První nájemníci se mohou nastěhovat v září 2018. Pokud vám rušné centrum nevyhovuje, můžete se zaměřit na klidnější lokality, jako je projekt Viladomy Zbuzany. Třípodlažní domy s byty jsou příjemnou změnou pro poklidné bydlení u Prahy. Budoucí majitelé, kteří mohou bydlet už v zimě 2018, nemusí řešit parkování a získají také prostorný sklep.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

2 komentáře: „Novostavba jako dobrá investice

Napsat komentář