stavbacz.cz_byty_u_parku_uvodni

Žižkov je velmi zajímavým místem pro rodinný život

Chcete se usadit, založit rodinu. A máte jasno o tom, kde by to přesně mělo být? Pokud ještě trochu váháte, možná vás přesvědčí silueta Žižkova, místa, které dnes skutečně jen kvete a čeká ho v příštích letech velmi dobrá budoucnost.

Pracovní příležitosti i možnosti, jak trávit volný čas. Pohodlné zázemí v moderním duchu, které nabídne prostorný balkon pro večerní posezení u kávy.  A to je vlastně jen začátek, protože na vás čeká celá plejáda zážitků. Praha je totiž plná chuti do života, pořádá se zde bezpočet kulturních akcí. Tak proč nebýt přímo v centru dění?

K dispozici jsou i pětipokojové varianty

Vyberete si? Určitě ano, protože připraveny jsou nejen byty dispozice 1+kk, ale i pětipokojové, které budou jistě lepší volbou pro početnější rodinný kruh. Nákupy i zábava, blízkost zelených parků, ale také výborné zázemí pro děti. Nové byty na Žižkově mají připravenu celou řadu trumfů, díky kterým dovedou zaujmout hned na první pohled.

Kino, supermarket, lékárna, ale také školky a školy, to vše v docházkové vzdálenosti. Předností je i nízkoenergetický standard B, stejně jako prostorná garážová stání pro majitele bytových jednotek. Blízko je park Parukářka, ale také další veřejná zeleň. Malešický park, Židovské pece, Kaizlovy sady, jen si račte vybrat!

stavbacz.cz_byty_u_parku_01

Autobus vás doveze úplně kamkoliv

Stačí krátká procházka na autobusovou zastávku a pak už se můžete vydat, kam je třeba. A metrem to bude určitě rychlejší! Doménou Prahy je rychlá doprava, takže se nemusíte obávat, že Žižkov snad bude zůstávat stranou. Rezidenční projekt Byty u parku nabídne odpočinek v zeleni, ale také dobrou dostupnost centra naší metropole. Výhodou pak je i prostornost, dispozice 3+kk s výměrou 92 metrů čtverečních a velkou předzahrádkou je bezesporu splněným snem milovníků růží.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář