stavbacz.cz_malesickyhaj_cz_uvodni

Bydlení v Praze nabízí velkou řadu výhod nejen pro mladé

Život tam, kde se neustále něco děje a nabízí se také zajímavé pracovní uplatnění. Není nutné hledat kompromisy, protože v našem hlavním městě najdete vše, co potřebujete. Od kulturního vyžití až po nabídky zaměstnání, rychlé dopravy a občanské vybavenosti na úrovni, kterou už nenabízí žádná další česká lokalita.

Prestižní adresa, ale také zázemí, do kterého se budete rádi vracet. V neposlední řadě také investice, jíž mohou jednoho dne využít i vaše děti. Startovací byt se jim do začátku skvěle hodí a za podobný odrazový můstek vám bezesporu poděkují.

Malešice přináší spoustu městské zeleně

Pokud jste chtěli vždy bydlet tam, kde je dostatek přírody, jsou byty Praha 10 dobrou volbou pro budoucnost. Malešický les je totiž na dohled, stejně jako oblíbený Malešický park, místo jako stvořené pro setkávání rodin s dětmi. Židovské pece, Olšany, Parukářka, vše v docházkové vzdálenosti od bytu.

Občanská vybavenost je také na velmi dobré úrovni. Najdete tu supermarkety, zastávky metra, restaurace a kavárny, lékárny a dostatek možností pro zábavu a relaxaci. Cyklistika nebo jiný aktivní odpočinek, ničím nerušené procházky, radost z odpoledního volna.

Potěšení v okolí zelených Malešic najdou všechny generace, ať už preferují sportovně laděné víkendy nebo spíše ničím nerušené posezení s přáteli.

stavbacz.cz_malesickyhaj_cz_01

Vyberte si byt podle svých představ

Chcete klasickou garsonku nebo spíše preferujete více prostoru, počítáte v příštích letech se založením rodiny? Byty v Praze Malešicích vám splní životní přání, stačí jen jediné – správně si mezi nimi vybrat! Varianta 1+kk s malým balkonem? Nebo naopak 4+kk, kde je více než sto metrů obytné plochy? Záleží na osobních preferencích, vybírat je možné i z předzahrádek, na nichž budete opečovávat okrasnou zeleň ve volných chvilkách.

Napsat komentář