stavbacz.cz_navackove_cz_nahledovy

Stylové a moderní bydlení v Praze, které vám nabídne klid i kulturní vyžití.

Klidné bydlení a atraktivní lokalita ve městě, to nemusí být nutně protipóly. V současné době vzniká řada developerských projektů, kde se podařilo skloubit právě tyto dva žádané atributy. V tomto ohledu přináší něco nového také lokalita na pražském Žižkově, kde získáte jak dobrou dopravní dostupnost, tak veškerou občanskou vybavenost, ale zároveň budete bydlet v klidném prostředí.

Klid zajistí členitá architektura moderních bytů

Konkrétně hovoříme o lokalitě, která nabízí byty v moderní členité architektuře, kde najdete také balkony a lodžie, což samo o sobě zajišťuje určitou míru soukromí. Přesně se jedná o projekt Na Vackově, což jsou vznikající rezidenční objekty přilehlé ulici Malešická.

stavbacz.cz_navackove_cz_01

Přímo na samotné byty navazuje park Židovské pece. Relaxaci si můžete užít také díky sadům na Krejcárku nebo na Parukářce. Konkrétně je zde pro vás připraveno:

  • 5 rezidenčních objektů
  • 342 bytů

Byty nabízejí moderní provedení ve vysokém standardu, které byste očekávali od metropolitního bydlení jednadvacátého století. Vybírat si můžete z dispozic od 1+kk po 5+kk. V okolí si užijete nejen relaxace, ale také aktivního odpočinku, a to díky cyklostezce, která vede skrz vrch Vítkov bývalým železničním tunelem. Můžete tady provozovat také výkonnostní cyklistiku, pro kterou je ideální park na Balkáně. Ten ocení také běžci.

stavbacz.cz_navackove_cz_02

Kulturní vyžití na dosah

Pokud budete mít klidu, relaxace a sportu dost, můžete vyrazit na Vinohrady, kde je spousta možností nakupování nebo kulturního vyžití. Od bytů to máte jen pár kroků ke kinu Aero, kde tady nemusíte ani dopravním prostředkem. Prodej bytů Praha 3 v této lokalitě je ideální také pro ty, které zajímá plánované rozšíření možností společenského života a nakupování či setkávání s přáteli díky novému centru. To se bude budovat v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář