construction-835434_1280

Zdící materiály vám poskytnou STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug

Ve stavebním průmyslu se nevyplácí šetřit na materiálech, protože špatná kvalita se dříve či později projeví různými problémy. Především na obvodovém a nosném zdivu byste si měli nechat záležet, protože právě od něho se potom odvíjí celková životnost nemovitosti. Zdící materiály jsou různého charakteru, a tak vám v následujících řádcích představíme nabízené varianty.

Jestliže jste se tedy pustili do realizace rodinného domu či jakéhokoliv jiného objektu, měli byste si najít spolehlivého dodavatele stavebního materiálu. V dané oblasti působí společnost STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug, která nabízí zdící systémy, pórobetonové tvárnice, ale i materiál pro zdění stropů. Sortiment je vskutku široký, stačí do něj nahlédnout a určitě si vyberete potřebné prvky i vy.

Zdící materiál je alfou a omegou

Firma má hned několik poboček, a to v Plzni, Dobřanech, Plasích a ve starém Plzenci. V podstatě nezáleží na tom, na jakou pobočku se vydáte, protože ve všech na vás čeká proškolený personál, jenž vám s výběrem vhodného materiálu poradí. V produktovém portfoliu najdete cihly značek Ecoton, WINKLMANN a Porotherm, stejně tak i pórobetonové tvárnice značek Ytong, Hebel a Solbet.

Tepelněizolační cihly jsou samozřejmostí

V současné době je kladen důraz na nízkoenergetické nemovitosti, s čímž jdou ruku v ruce tepelněizolační materiály. STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug vám dodají tepelněizolační cihly Porotherm EKO+ profi a Porotherm T profi, které jsou plněné minerální vodou.

Jestliže se nemůžete rozhodnout pro konkrétní řešení, stačí se zastavit do stavebnin, nebo zavolat poradcům. Zodpoví vám vaše dotazy a pomohou s nákupem ideálních materiálů. Vaše stavba tak bude opravdu kvalitně provedena a těšit se z ní budou moct i další generace, tedy vaše děti či vnoučata. Více informací najdete na stránce www.stavebniny-libusin.cz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář