závitová trapézová tyč

Závitové a trapézové tyče – společníci na každé stavbě

Chystáte se stavět anebo přistavovat? Pak věřte, že bez kvalitních závitových a trapézových tyčí, svorníků a trapézových matic se neobejdete. Trapézové tyče nebo závitové tyče a svorníky nepatří sice k základnímu spojovacímu materiálu, jako jsou hřebíčky, šrouby, matky nebo skobičky, nicméně pouštíte-li se do akcí takříkajíc na vyšší úrovni, což je jakákoli stavba nebo i přestavba, budete je určitě potřebovat.

svorník

Dnes je poměrně běžné, že se lidé pouštějí do staveb domů nebo různých bytových přestaveb svépomocí. Tím se samozřejmě značně rozšiřuje i sortiment domácích dílen. Se základním ručním nářadím už si většinou nevystačíme. Právě závitové a trapézové tyče a svorníky spojovací materiál určitě obohatí.

Myslete ovšem na to, že trapézové i závitové tyče se využívají převážně na stavbách, tedy venku. Takže jsou vystaveny povětrnostním podmínkám – dešti, mrazu, sněhu… Je tedy nanejvýš vhodné pořídit si trapézové či závitové tyče z nerezového materiálu, aby po čase nezkorodovaly.

Trapézová válcová matice

Trapézové tyče a trapézové šrouby se závity se používají především jako pohybové šrouby například u heverů a zvedáků nebo zvedacích plošin a dalšího zařízení určeného pro zvedání nebo posun. Trapézové tyče se vyrábějí v různých délkách a z různého materiálu. Podobně i závitové tyče a svorníky. A protože se nejedná o běžný a denně používaný spojovací materiál, bylo by asi vhodné se před zakoupením poradit s odborníkem. Velice ochotně vám poradí vyškolený personál ve všech specializovaných prodejnách.

Kompletní sortiment spojovacího materiálu lze zakoupit na eshopu „Exteobchod.cz“, nebo přímo na adrese prodejny: Brno – Horní Heršpice, Železná 16a.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář