stavbacz_tryskani-piskovani-ars_cz_nahledovy

Tryskání pískem: Vysoce efektivní a šetrné opracování povrchů

Pustili jste se do zvelebování bydlení, ale práce vám nejde od ruky dle původního očekávání? Pokud jde o čištění fasády, přípravu povrchů před nanesením nátěru, sanaci zdiva a další činnosti, nemusíte na to být sami. Bez profesionálního vybavení dosáhnete perfektních výsledků jen těžko. Chcete-li si ušetřit spoustu starostí a práce, obraťte se na AXIOM REAL. Firma zajišťuje kompletní program čistících služeb a disponuje systémem Torbo na bázi tryskání pískem. V čem je tato metoda jedinečná?

Proč právě tryskání pískem?

Mobilní pískování Torbo je v mnoha směrech lepší než jiné technologie tryskání. Nejedná se o vysokotlaký vodní paprsek, do kterého se přidává písek, ale ani o tryskání sušeného abraziva pod vodní clonou s přidáváním vody až v koncové trysce. Stroje Torbo tryskají směs vody a písku v poměru 80:20 (v případě potřeby lze poměr změnit až na 10:90) a díky velké kinetické energii (zrnka písku proudí rychlostí až 300 m/s) velmi efektivně čistí povrch od jakýchkoliv nečistot.

stavbacz_tryskani-piskovani-ars_cz_01

Výhody pískování systémem Torbo jsou zjevné. Elektronické nastavení umožňuje změnu poměru složek směsi abraziva, čímž lze maximálně eliminovat prašnost a emise (oproti běžnému tryskání až o 95%). Dále pak nezávislost na připojení k elektrické a vodovodní síti. Díky těmto vlastnostem jsou stroje mobilní a nachází využití v exteriéru i uvnitř objektů. Další předností je ekonomický provoz.

Jak se tryskání využívá v praxi?

Čištění fasády, odstraňování starých nátěrů z kovových a dřevěných konstrukcí, čištění zdiva od graffiti, předúprava povrchů, sanace betonů při sanacích panelových domů a v neposlední řadě šetrné odstranění nečistot z historických objektů – uplatnění technologie tryskání je velmi široké.

Chcete-li se o tryskání pískem dozvědět více, přečtěte si informace na www.tryskani-piskovani-ars.cz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář