sdb-1881206_1280

Vybíráme regál do koupelny

Zařizujete si novou koupelnu, přestavujete tu starou? Nevíte, jaký nábytek do koupelny vybrat? Máme pro vás pár rad jak si vybrat regály do koupelny.

Materiál

Ze všeho nejdůležitější je vybrat materiál, ze kterého má být regál vyroben. Regály do koupelny se nejčastěji vyrábí z těchto materiálů: plast, nerez (kov) nebo dřevo.

Plastový regál do koupelny

Plastové regály jsou známé svou praktičností. Navíc se s nimi snadno manipuluje. Není ani většinou potřeba žádné nářadí, takže se nemusíte zabývat složitým studováním návodu na co jaký šroub použít. Lze si taky různě navolit šířku, výšku a počet polic.

Dřevěný regál do koupelny

Dřevěné regály se vyrábějí především z masivního dřeva, což zvyšuje jejich kvalitu. Výhodou je, že dřevěný regál si můžete sami obarvit barvami na dřevo dle své libosti. Barevně podle svého v kusu můžete zvolit i police k regálům. Dřevěné regály a police do koupelny jsou k dostání v mnoha variantách a je jen na vás jaké kombinace si zvolíte.

Nerez regál do koupelny

Nerezový regál je u kupujících nejčastější volbou. Zaručí vám snadnou manipulaci. Je dobře omyvatelný a na výběr je mnoho designových kousků.

Další kriteria při výběru regálů

Jedna z dalších kriterií jsou odolnost a životnost. Oboje se odvíjí od kvality materiálů. Platí, že plastové a nerezové regály jsou odolnější a mají delší životnost než ty dřevěné. Co se týká rozměrů, jsou variabilní nebo se dají regály zhotovit na míru koupelny dle potřeby. Nosnost je též důležitým kritériem, musíte si ujasnit jak velkou zátěž regálům a policím chcete naložit. A nakonec velmi ocenitelný bod při výběru je snadné sestavení a manipulace, pokud si chce člověk vše zhotovit sám.

Rada na závěr

Všechna kritéria i ta specifická, podle kterých si vybíráte regály do koupelny, jsou vždy napsány v popisu výrobku. Na podrobnější informace se můžete podívat do online magazínu Náš dům.

Napsat komentář