koupelnová skříňka 2

Jak zařídit koupelnu? Nezapomeňte na koupelnové skříňky

Koupelna je místo, kde bychom se měli cítit příjemně a dokázat spokojeně relaxovat. Už jen z toho důvodu, by se nám měla maximálně líbit a splňovat často náročné požadavky na funkční řešení. Jak správně vybírat koupelnové skříňky a na co si dát pozor? Vše se dozvíte v tomto článku.

Proč plánovat výběr koupelnových skříněk?

Někomu se může zdát výběr koupelnových skříněk jako rutinní činnost, ovšem když jejich výběr podceníme, celkový výsledek nemusí dopadnout dobře. Při plánování rekonstrukce a vybavení koupelny je důležité pamatovat nejen na funkční, ale i na vizuální stránku. Pečlivě si zjistěte, jaké rozměry nových koupelnových skříněk budete potřebovat. Následně naplánujte vzhled místnosti od barvy stěn, obložení až právě po koupelnové skříňky. Ty by měly ladit s celkovým dojmem v místnosti a podpořit příjemný pocit.

Koupelnová skříňka

Moderní multifunkční skříňky

Velmi praktické jsou koupelnové skříňky kombinované se zrcadlem, případně s košem na špinavé prádlo. Pomáhají šetřit prostor a navíc vytváří příjemnou sjednocenou atmosféru. Využitím těchto chytrých řešení můžete ušetřit mnoho místa, a získat tak více prostoru pro pohodlné sprchování a pohyb v koupelně. Pamatujte, že nemusíte mít hodně skříněk, pouze stačí zvolit správná řešení.

Výběr podle velikosti a prostorového uspořádání koupelny

Už máte lehkou představu, jak bude vypadat vaše nová koupelna, ale ještě to není úplné? Skříňky do koupelny se vyrábí v mnoha variantách, takže se hodí pro běžné, ale například i rohové uspořádání. Plánujte s ohledem na velikost místnosti, kdy v malé koupelně bývá výhodné využít například prostor pod umyvadlem i nad ním. Zkuste si pohrát i s barevným laděním a snažte se místnost opticky zvětšit světlými barvami. Jednoduché tvary a čisté linie jsou moderními trendy a jejich zakomponováním do koupelny určitě nic nezkazíte. Nakonec vám jistě zůstane i hodně prostoru pro uměleckou realizaci při vybírání doplňků.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář