Dřevěné vchodové dveře

Vchodové dřevěné dveře mají duši

Zařizujete právě novou domácnost? Pak je jistě na místě zamyslet se nejen nad interiérovým designem, ale také nad tím, co uvidí každá přicházející návštěva jako první. Samozřejmě, jsou to vchodové dveře. Bez nadsázky se dá říct, že představují vaši vizitku, věnujte proto jejich výběru pozornost, jakou si zaslouží.

Nestárnoucí klasika

Vybíráte-li vchodové dveře, první, o čem budete muset rozhodnout, je z jakého materiálu budou vchodové dveře vyrobeny. Právě kvalitní, odolný materiál je nejdůležitějším kritériem, takže se rozhodně nevyplatí na něm šetřit. Dobře zpracované dveře vám koneckonců budou s největší pravděpodobností sloužit celý život. K nejpopulárnějším variantám patří vchodové dveře v plastovém, dřevěném nebo hliníkovém provedení. My rozhodně doporučujeme klasický materiál, který pro výrobu elegantních, plně funkčních dveří slouží již po mnoho staletí: masivní dřevo.

Jedinečná atmosféra a zdraví jdou ruku v ruce

Jakmile dojde na design, ať už exteriéru či interiéru, dřevo je takovou klasikou, jako v módě kůže. Atmosféru a vůni přírody, které nám v domácnosti vykouzlí, jednoduše nelze ničím nahradit. Jsou to právě přírodní materiály, které nikdy nezestárnou a skvěle doplní prakticky jakýkoliv styl. Krom toho u nich máte jistotu naprosté zdravotní nezávadnosti. Z vhodně upraveného dřeva se vám do bytu nebudou uvolňovat žádné škodlivé výpary, je tedy vhodné i do domácnosti s alergiky a astmatiky. Proto je také mnohem lepší masivní dřevo než levnější dýha nebo dřevotříska, ty již totiž mohou obsahovat chemická lepidla. Přírodní dřevo dále nabízí výborné termoizolační vlastnosti a ochrání vás také před hlukem zvenčí.

Masivní dřevo vás bude provázet celým životem

Dveře z poctivého dřeva se vyrábí v tolika různých designových provedeních, že se snad nenajde člověk, který by si nevybral to své. Se suky, bez suků, barvené, přírodní, lakované, s kováním nebo skleněnými výplněmi… Fantazii se meze nekladou. Na trhu je k dispozici množství tvrdších i měkčích dřevin, mezi nimiž hraje prim dub, buk, smrk a borovice. Bez problémů seženete také dveře z javoru nebo modřínu. Možná vás odrazuje poněkud vyšší pořizovací cena, nenechte se však zmást. Dřevěný masiv je znám svou odolností a dlouhou životností, takže se vám počáteční investice v průběhu let mnohonásobně vrátí. A i když se dveře trochu opotřebí, stačí je lehce obrousit a znovu přelakovat, pak udělají ještě spoustu parády.

Zlaté české ruce

Pokud chcete, aby vaše vchodové dřevěné dveře byly skutečně unikátní, svěřte vaše představy do rukou spolehlivého českého malovýrobce, který jim věnuje potřebnou péči. Stylové a kvalitní dveře pro vás vyrobí rodinná firma Mans, jejíž obrovskou výstavu masivních dveří na ploše 330 m2 si můžete prohlédnout v kamenné prodejně. K dispozici jsou samozřejmě také interiérové dveře ve všemožném provedení, bezpečnostní kování a kliky i speciální řešení, mezi něž patří protipožární či protihlukové dveře. Zkrátka a dobře, společnost Mans dokáže splnit každé vaše přání – alespoň pokud jde o dveře.

Nezapomínejte na ochranu

Funkce vchodových dveří ovšem zdaleka není pouze estetická. Zvláště když bydlíte v rodinném domě a od pouličního ruchu vás nedělí žádná další překážka, záleží primárně na tom, aby dokázaly váš dům dokonale zabezpečit. Společnost Mans myslí i na ochranu proti zlodějům, proto v její nabídce naleznete také bezpečnostní kování i kliky. Všechny výrobky v katalogu jsou podloženy certifikátem bezpečnosti NBÚ a bezpečnostní kliky vykazují mimořádnou odolnost proti mechanickému poškození, takže budete moci za svými novými dveřmi klidně spát.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář