interiérové dveře

Pořiďte si dveře u specialisty, který nabízí jen to nejlepší

Pokud jste doposud podceňovali význam interiérových dveří, měli byste svůj přístup přehodnotit. Pečlivý výběr se vyplatí hned z několika důvodů. V prvé řadě významně zvýšíte estetickou hodnotu bydlení. Zároveň ušetříte spoustu prostoru – tedy alespoň v případě posuvných konstrukcí. Ať už se však nakonec rozhodnete pro klasiku, nebo právě posuvné dveře, nepřehlédněte specializovaného prodejce GRIMAX. Česká firma se již 17 let zabývá prodejem značkových dveří a příslušenství špičkové kvality. V nabídce najdete nepřeberné množství variant z různých materiálů a dekorů.

Top dveře a příslušenství na jednom místě

GRIMAX jako výhradní zástupce prodává interiérové dveře Vasco Doors, které jsou vyhledávané pro svůj moderní design, precizní dílenské zpracování, odolnost a snadnou údržbu. Kombinace materiálů, jako jsou masivní MDF a vysoce kvalitní fólie nebo CPL laminát, je zárukou nadstandardní kvality. Výrobce navíc povrch potahuje jediným tahem, což je v praxi poznat na první pohled. Klasické i posuvné dveře Vasco Doors vypadají skvěle a sluší každému interiéru.

Za pozornost však stojí také další značky. GRIMAX je výhradním dodavatelem masivních, a přitom cenově přijatelných vchodových dveří Doorsy. Dále pak kompletního sortimentu značky PORTA DOORS, který čítá interiérové i vchodové dveře, ale také dveře ve specifických úpravách (akustické, protipožární, voděodolné…).

Nedílnou součástí sortimentu je příslušenství v podobě závěsů a zámků, madel ke vchodovým dveřím, dveřních zarážek, kukátek a dalších prvků.

Nakupovat lze online i na pobočkách

Své nové dveře si můžete vybrat online na www.grimax.cz, kde se nachází aktuální katalogy. Anebo naživo na některé z mnoha poboček, které se nachází napříč celou Českou republikou. S výběrem vám ochotně pomůže kvalifikovaný personál.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář