termokamera-v-provedeni-mobilu-secutek-ht-a1

Únikům tepla zabrání i mobil, tedy termokamera na mobil

Mobilní telefon je každodenním pomocníkem nás všech. Nejrůznější aplikace nabízejí praktickou oporu v rozličných životních situacích. Jen málokoho by však napadlo, že mobil může výrazně přispět k zabránění úniků tepla. Stačí si k mobilu pořídit termokameru na mobil a pak už jen snímat teplotu…

Co všechno termokamera na mobil umí?

Důmyslné zařízení miniaturních rozměrů dokáže spolehlivě zmapovat teplotní pole. Můžete s ní také fotit nebo pořizovat videa. Váží přitom necelých 20 gramů.

Nepotřebujete vybavení za statisíce ani profesionální službu, kterou je třeba pochopitelně zaplatit. Zvládnete to sami s pomocí termokamery na mobil. Obsluha termokamery je snadná, zvládne ji každý, zejména díky intuitivní mobilní aplikaci.

Každý jednoduše zjistí největší tepelné úniky, kritická místa na domě či bytě. Termokamera umožňuje měření povrchové teploty jakýchkoliv objektů. Monitoruje teplotní rozdíly, detekuje tak tepelné mosty, kde se drží vlhkost a hrozí plísně. Dokáže dát také obraz o stavu elektroinstalace, upozorní například na přetíženou kabeláž nebo problematická místa elektrických přístrojů. V neposlední řadě s ní můžete ověřit i funkčnost podlahového topení.

Jak funguje termokamera?

Termokamera pracuje bezkontaktně. Měří povrchovou teplotu na základě infračerveného záření, které je pro člověka okem nepostřehnutelné. Princip termokamery spočívá v převodu infračerveného záření do barevného termovizního snímku.

Pomocník doma i venku

Termokamera na mobil Secutek s mobilní aplikací Thermal Viewer nabízí využití za bílého dne, ale i v noci, kdy je minimální viditelnost. Změří teplotní rozsah od -20 ˚C až do 300 ˚C, a to jak doma, tak venku.

Solidní technické parametry termokamery jdou ruku v ruce s kvalitou materiálového zpracování a zaručují dlouhodobou životnost. Za vynikající cenu získáte nenahraditelného pomocníka s pestrou paletou funkcí a širokým praktickým využitím.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář