meeting-2284501_1280

Podle čeho vybrat firmu pro úklid firemních prostor?

Potřebujete někoho, kdo vám v kanceláři či skladu uklidí po řemeslnících, nebo sháníte spolehlivou společnost, která se bude starat o pravidelný úklid? Tak či tak budete potřebovat vědět, podle čeho takovou firmu vybrat, abyste nakonec byli spokojení.

Předpokládejme, že jste pevně rozhodnutí pozvat si na úklid firmy nějakou odbornou společnost. Sice jsou tu i varianty jako zaplatit nějaké paní na úklid, ale firma vás vyjde lépe. Hlavně se ve většině případů dočkáte lepších služeb. Tedy pokud si dobře vyberete.

Zjistěte si služby a ceny

Máte zájem o jednorázový, či pravidelný úklid? Budete potřebovat jen provést rychlý úklid kanceláří, nebo chcete i umýt okna, vyprat závěsy a zamést před budovou? Některé firmy mají techniku i na úklidu sněhu nebo údržbu zeleně, dokážou navoskovat podlahy apod.

Je samozřejmé, že se budete dívat, na kolik vás takový firemní úklid vyjde. Ceny však musíte porovnávat s rozmyslem. Je částka celková, nebo vás ještě čekají příplatky za cestu, čisticí prostředky a podobně?

Hledejte reference dokazující kvalitu

Že na uklízení vlastně není nic těžkého? Utřít prach opravdu dokáže kdokoliv, ale některé techniky čištění už vyžadují trochu zkušeností či znalostí, a ne každý je zvládne provést správně (např. mokré čištění koberců). Ne všechny firmy navíc k úklidu přistupují zodpovědně. Najděte si takovou, která poskytuje kvalitní služby. A jak ji poznat? Nejlépe podle dobrých referencí! Pokud je firma má, určitě se jimi pochlubí.

Příkladem může být olomoucká firma Delta servis, která se netají tím, že mezi její zákazníky patří třeba České dráhy, Tesco či Nestlé. Kromě toho má i certifikaci ISO 9001:2001.

Pokud vyberete, nezbývá nic jiného než zvednout telefon a domluvit se. Ptejte se na časovou flexibilitu. Možná víte, že budete potřebovat úklid vždy večer, když všichni odejdou, nebo naopak brzy ráno. Sledujte, zda vám je firma ochotná vyhovět a jestli se vyznačuje lidským přístupem. To z webových stránek nepoznáte, sami to ale ucítíte velmi brzy.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář