writing-1149962_1280 (1)

Originální obálka i obyčejnému psaní dodá punc luxusu a elegance

Rádi byste překvapili svého příbuzného, kamaráda, známého, kolegu či obchodního klienta, a poslali mu originální přání k narozeninám či jiné významné události? Máte jedinečnou příležitost. 
Nepřipadá vám, že s dobou vyspělých informačních technologií, počítačů, chytrých telefonů a tabletů tak nějak zaniká kouzlo osobní korespondence? Lidé dokonce ztrácejí schopnost psát ručně. Má babička svého času se všemi kamarádkami a příbuznými (včetně nás) komunikovala prostřednictvím dopisů a pohlednic. Všechny si je navíc schovávala. A pravidelně se k nim vracela.

Esemeska, nebo klasické přání?

Nedávno jsem na chalupě našla krabici plnou vánočních a velikonočních přání, přání k narozeninám, svátku, výročí, ale i dopisů, v nichž se jí kamarádky svěřovaly s běžnými záležitostmi všedního dne. To už dnes téměř nikdo nedělá. Dnes se posílají esemesky a e-maily. Ale přiznejte si, jaké přání k narozeninám vám udělá větší radost? Jedna věta v esemesce, nebo krásné přání, které navíc obdržíte v krásné obálce?

Oživte starou tradici

Není na místě se k této tradici vrátit a alespoň k těm nejvýznamnějším příležitostem blízkým popřát formou originálního blahopřání vloženého do neméně originálního obalového materiálu? To pak blízkému můžete buď poslat poštou, nebo ho třeba s kyticí růží předat osobně. Buďte si jistí, že takové přání má mnohem vyšší výpovědní hodnotu.

Netradiční barevné a bublinkové obálky

Popustit uzdu své fantazii vám napomůže e-shop barevne-obalky.cz, který se na nápaditý obalový materiál přímo specializuje. Pořídit na něm tak můžete originální barevné obálky (světlehnědé, pískové, zlaté, stříbrné, lesklé, krémové, růžové, modré), obálky metalické i neonové, se strukturou nebo kouzelné obálky s motýlkem či růží.

Malý dárek ochrání bublinková obálka

A pokud s přáním chcete poslat i dárek, zaměřte svou pozornost na bublinkové obálky. Ty můžete mít buď klasické papírové – černé, červené a oranžové. Pokud ale chcete oslavence opravdu zaujmout, zaměřte svou pozornost na bublinkové obálky fóliové. Ty na pohled totiž vypadají opravdu luxusně. U nás jednoznačně vede růžová. Buďte si jisti, že přání vložené do takového obálky získá zcela novou dimenzi, Tak neváhejte! Uvidíte, jakou uděláte obdarovanému radost.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář