stavbacz.cz_ergo_cz_nahledovy

Jak se efektivně bránit živlům, vandalům a vloupání?

Kromě kvalitního bezpečnostního systému a hlídacího psa byste měli zauvažovat také na vhodné pojištění domu. Příroda je nevyzpytatelná, protože stačí silnější vítr nebo přeháňka krup a mohou vzniknout vážně vysoké škody. S pojištěním se přitom nemusíte ničeho obávat, protože vám pojišťovna vyplatí finanční náhradu, se kterou napravíte škody rychle.

Základní pojištění má tři varianty

Na výběr máte z 3 variant: pojištění pro domácnosti, pojištění nemovitosti nebo pojištění majetku. Poslední varianta je nejdražší, ale zároveň poskytuje nejširší krytí pro případy živelných pohrom, vandalismu nebo vloupání. Ochránit můžete i přilehlé prostory domu, garáž, pergolu, oplocení ale dokonce i rekreační objekty. Pamatujte, že pojistka musí být vždy sepsána na jméno majitele objektu, jinak nedojde k pojistnému plnění (více na toto téma zde).

stavbacz.cz_ergo_cz_01

Kombinace zvyšují ochranu na maximum

V případě, že se vám základní varianty pojištění zdají nedostatečné, nabízí se připojištění. Velmi atraktivní je například pojištění poškození majetku, které chrání vaši peněženku při nahodilém poškození cenných věcí. Připojistit si můžete i prodlouženou záruku, která vaše spotřebiče ochrání až o tři roky déle než je základní záruční lhůta. Velmi výhodné je pak pojištění odpovědnosti, které vás chrání před výdaji, když způsobíte poškození cizí věci. Bez pojištění musíte pak převzít zodpovědnost za vzniklou škodu sami.

stavbacz.cz_ergo_cz_02

Sjednejte si své pojištění přes internet a srovnávejte

Sjednávání internetového pojištění už dneska není žádná věda. Internet vám naopak poskytne mnohem více informací a přehlednější prostředí, které vám pomůže si vybrat to pravé pojištění za tu nejvýhodnější cenu. Formou online pojištění můžete navíc získat slevy a zajímavé bonusy. Při srovnávání různých pojišťoven se zkuste zaměřit na nabídky, které poskytuje pojišťovna ERGO. Její novinkou je pojistka Bezpečný domov PLUS. Je to pojištění majetku, které je možné sjednat i pro rekreační objekty.

Napsat komentář