snow-1209786_1280

Sněhová nadílka je tady. Zakryj vše, co můžeš!

Kdo se spoléhal na to, že letošní sněhová nadílka nebude nijak bohatá, teď musí na poslední chvíli vyřešit, co s věcmi, které zůstaly napospas počasí. Pokud máte za zahradě majetek, který potřebujete přikrýt, nezoufejte. Obraťte se na společnost Petra Štěpáníka a objednejte si odolné zakrývací plachty.

Proč si pořídit zakrývací plachty?

Kvalitní zakrývací plachty spolehlivě ochrání stavební materiál, zahradní techniku či cokoliv jiného před nepříznivým počasím. Firma Plachty Štěpáník je vyrábí z tkaného polyetylenu v různých velikostech.

zakrývací plachty
Kvalitní zakrývací plachty přijdou vhod

Polyetylenové zakrývací plachty využijete nejen v zimě, ale po celý rok. Zachovávají si své vlastnosti v rozpětí teplot od -40 °C do 60 °C. Díky bytelnému okraji se zdvojenými oky je snadno upevníte, a zamezíte tak nežádoucímu odkrývání (např. v důsledku silných poryvů větru). Materiál, ze kterého se plachty vyrábí, je odolný vůči kyselinám a alkáliím. Folie má tloušťku od 0,2 do 0,4 mm a je k dostání v několika barevných provedeních. Kromě standardních velikostí si můžete nechat vyrobit zakrývací plachtu na míru.

Zakrýt si zaslouží i auto

Nabídka výrobků firmy Plachty Štěpáník zahrnuje také další praktické pomocníky. Jasnou volbou pro každého řidiče, který své vozidlo nemůže parkovat v garáži, je autoplachta. Ta automobil ochrání před dlouhodobým působením vnějších vlivů, v důsledku kterých dochází ke korozi a uhnívání gumových částí. Univerzální autoplachty perfektně sedí na každé vozidlo – stačí si vybrat vhodnou velikost.

Potřebujete více soukromí a ochranu před sluníčkem?

Nedílnou součástí sortimentu jsou také účinné stínící sítě na ploty. Upotřebí je každý, kdo se potýká s nedostatkem soukromí nebo silným sluncem. Efektivita stínících plachet z PE dosahuje 90 %, mohou být celoročně venku a díky nenápadnému zelenému provedení nijak neruší okolí.

Chcete se o výrobcích dozvědět více? Bližší informace a možnost objednávky najdete na peplachty.cz. Anebo se zastavte v kamenné prodejně ve Chvalčově.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář