Textilní haly od Polak CZ

Rychlé a levné zastřešení poskytují textilní haly

V posledních letech se rozmohl trend jménem textilní haly. Mnoho lidí si stále myslí, že se jedná o jednoduché provizorní zastřešení, avšak pravda je někde jinde. Textilní haly jsou postavené rychle a levně, ale to rozhodně nesnižuje jejich kvalitu. Důkazem jsou haly od společnosti Polák.

Divize firmy POLAK CZ zabývající se montovanými halami funguje již od roku 1999, nejde tedy o žádné nové a nevyzkoušené stavby, jak by se mohlo zdát. Veškeré haly se vyrábí v Dětřichově u Svitav a pak se rozváží po celé ČR, někdy i Slovensku – to vysvětluje rychlou výstavbu. Haly jsou na místo přivezeny téměř hotové, zbývá je jen složit.

Pevné základy a odolná plachta

Základem montovaných hal jsou lehké příhradové rámy z ocelových trubek zvoleného tvaru. Jsou pospojovány ztužidly, kdykoliv se dají zase rozdělat, aby se hala dala přemístit či zvětšit. Konstrukce se ukotví do podloží zpevněného štěrkem pomocí železných trnů.

Povrch tvoří plachta od německého výrobce HEYTEX s minimální životností 10 let. Barvu si drží, jelikož je odolná vůči UV záření, odolává také klimatickým podmínkám a mechanickému prodření. Při každé konstrukci se používají výpočty nezávislého statika, plachty jsou schopné odolávat až zatížení více než 4 kPa, což je i na zimní sněhovou pokrývku dost. Samozřejmě se může stát, že se nějakým způsobem proděraví, ale v takovém případě ji lze opravit jednoduchým svárem.

Obrovské možnosti využití

Haly lze použít jako stáje, hangáry, jízdárny, sportovní střediska nebo sklady. O textilních halách od Polák se mluví dokonce až na Slovensku, jejich halu používá například firma Integry Automotive zabývající se palivovými systémy pro automobilový průmysl. V ČR patří mezi zákazníky POLAK CZ třeba Geosan Ostrava, Thimm Service v Chotětově či Vlamax Bystřice. Všichni jsou spokojení, protože textilní haly jsou skutečně levným, rychlým a zároveň spolehlivým zastřešením.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář