Kontejner 1375 x 2200 mm s dřevěnou podlahou – dvoukřídlé dveře v čelní stěně 2

Skládací skladovací kontejnery využití v domácnosti stoprocentně najdou

V jakékoli domácnosti se najde spousta věcí, jež se do interiéru objektu nevejdou a venku být prostě nemohou. Podléhají totiž vcelku rychle zkáze. Jak je ale uskladnit, když vám chybí garáž, dílna, zahradní chatka či podobný objekt? Poměrně jednoduše. Stačí si pořídit kvalitní skládací skladovací kovový kontejner. Že nevíte, oč se jedná? To vůbec nevadí. Čtěte dál a stoprocentně se to dozvíte. Představíme si totiž moderní skladovací kontejnery od společnosti Kovobel, jež se vyznačují skutečně multifunkčním využitím a mobilitou.

Garáž, dílna, přístřešek…

Realizace všech těchto staveb je většinou poměrně zdlouhavá a také finančně náročná. Moderní multifunkční kontejnery dokážou bez problémů alternovat veškeré zmiňované objekty. Tradičně slouží jako dřevníky. Polínka jsou chráněná ze všech stran a vlhkost se k nim nebude mít šanci dostat. Stejně tak si v této plechové garáži lze uskladnit dopravní prostředky. Bez problémů zde mohou přebývat kola, skútry či motocykly. Jednoduše tady můžete umístit ponk se svěrákem a skříně, v nichž si schováte své nářadí. Vynikající jsou i jako zahradní domky.

Vyberte si z několika podob

Společnost Kovobel nabízí hned několik variací multifunkčních kontejnerů. Nejmenší mají rozměry 1×1,2×2,2 m a ty největší 6×2,2×2,6 m. Typické jsou jednoduchou stavbou a vysoce kvalitní konstrukcí. Tu tvoří kovové výztuže a pozinkovaný plech. Díky jeho povrchové úpravě nehrozí korodování.

Mobilita zajištěna

Multifunkční kontejnery od Kovobelu se vyznačují také vysokou mobilitou. Buď je možné konkrétní model rozložit a následně přenést, anebo lze transport řešit prostřednictvím jeřábu. Technologie je prověřená jak časem, tak i spokojenými zákazníky. Ostatně Kovobel vyrábí tyto kontejnery již více než 50 let.

Napsat komentář