Snímek obrazovky 2018-01-25 v 12.25.23

Pořizujeme garážová vrata

Stavíte garáž, nebo jste usoudili, že ta stávající potřebuje “nový kabát”? Základem jsou kvalitní garážová vrata. Z jakých možností můžete vybírat? Podívejte se na jednotlivé druhy. Dozvíte se také tip na jejich výrobce.

Druhy garážových vrat

Zavírání garáže lze vyřešit různými způsoby. Snad nejoblíbenější jsou v posledních letech sekční garážová vrata. Díky svislému otevírání a zasouvání jednotlivých sekcí pod strop ušetříte místo. Nechte si je vyrobit na zakázku a nebudete muset provádět větší stavební úpravy stávajícího objektu.

Pokud chcete nenáročný produkt na prostor, ale zároveň takový, který nevytváří žádné překážky pod stropem, budou pro vás vhodnou volbou rolovací garážová vrataskládající se z lamel. Výhodou je možnost montování vrat do otvoru, před ně i za ně či snadná výměna poškozených lamel. Počítejte však s vyšším překladem, sníženou průjezdnou výškou i šířkou a také jsou dražší.

Má-li stavební otvor, do něhož chcete umístit výrobek, minimální ostění a nadpraží, volte dvoukřídlá garážová vrata. Vyrábí se zateplená i nezateplená.

Celý prostor vám umožní využít výklopný systém se závěsným zařízením pod strop. Je však náročnější na místo před vraty. A poslední možností je posuvné řešení. Oceníte ho hlavně v případě, že v prostoru skladujete i jiné věci. Nemusíte totiž otevírat celý stavební otvor.

Kromě druhu promyslete také vzhled a otevírání. To může být ruční, na kliku či pohon. Ovládání je možné ovladačem i jinými moderními způsoby.

Tip na sekční garážová vrata

Sháníte garážová vrata v Ostrově, Třinci, Opavě, Frýdku-Místku a okolí? Vhodným tipem jsou sekční garážová vrata Kružík. Mají výborné tepelně izolační vlastnosti a na výběr jsou různé podoby. Společnost s výrobou uvedeného a dalšího sortimentu má více než dvacetileté zkušenosti. Jde o českou rodinnou firmu působící na domácím i evropském trhu. Nechte si vyrobit garážová vrata na míru vašim potřebám.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář