kozena-rozkladaci-sedacka-porto

Sedací soupravy kožené nikdy nevyjdou z módy

Vybíráte si novou sedací soupravu a chcete zvolit model, který bude i za pár let stále trendy? Pak raději zapomeňte na pestrobarevné módní výstřelky, ale dejte přednost sedačce v přirozeném odstínu. Je jedno, zda si zvolíte látku nebo kůži, ačkoliv sedací soupravy kožené jsou známkou luxusu a přitom nejsou náročnější na údržbu, jak se mnoho lidí mylně domnívá. Nic nezkazíte tmavou či světlou sedačkou. Dobře vypadají i odstíny hnědé barvy. Sedací souprava rozhodně nemusí být vyrobena z pravé kůže, velké oblibě se dnes těší i eko kůže a další moderní imitace s vynikajícími vlastnostmi.

Investujte do rozkládací sedací soupravy

Za zmínku dále stojí rozkládací sedací soupravy. Jedná se o neobyčejný kus nábytku, který si jistě najde místo ve vašem obývacím pokoji nebo třeba i v prostorné pracovně či v kanceláři. Tato sedačka totiž nabízí možnost příležitostného přespání. Jistě víte, že na běžné pohovce se pohodlně vyspíte jenom velmi těžko. Na rozdíl od ní ta rozkládací nabízí až dvojnásobek místa (lze rozložit na jedno až dvě menší lůžka). Při výběru dbejte na stabilitu a pevnost konstrukce, díky níž se taková pohovka snadno neopotřebuje a vydrží vám sloužit ke spokojenosti po dlouhá léta.

Moderní sedací soupravy z masivu v kůži i látce

Masivní sedací soupravy jsou dnes velmi oblíbené, protože je lehce můžete kombinovat s dalším dřevěným nábytkem. Dřevo má místo v každém interiéru, výrazně totiž přispívá k jeho útulnosti. Ať už se vám líbí dřevěný nábytek v přírodních tónech, v jemném bílém nebo naopak v tmavém černém provedení, na sedací soupravy z masivu byste rozhodně neměli zanevřít. Mohou mít luxusní kožené i stylové látkové provedení. Volba potahů závisí pouze na vašem osobním vkusu. Mohou být různě velké i vysoké. Proto byste si měli sedačku na vlastní kůži vyzkoušet a přesvědčit se, že vám bude vyhovovat. Jestliže hledáte inspiraci na začátek, tak doporučujeme webové stránky sedaci-soupravy-nabytek.cz, kde se nachází online katalog, z nějž pak můžete vybírat.

Napsat komentář