screenove-rolety-3

Screenové rolety, nebo vertikální žaluzie?

Současný trh se stínící technikou nabízí pestrou škálu možností. Za posledních několik let se do popředí prodraly především screenové rolety a vertikální žaluzie. Obě varianty představují účinný, estetický a moderní způsob stínění. V následujících řádcích vám prozradíme jejich přednosti, na jejichž základě si určitě vyberete řešení pro váš rodinný dům.

Screenové rolety

Screenové rolety zachovají v interiéru příjemnou teplotu a poskytnou optimální světelné podmínky. V letním období zabraňují tomu, aby teplo pronikalo do místností, kdežto v zimních měsících vylepšují tepelnou izolaci. Dokonce nemusíte pořizovat ani klimatizaci, a tím ušetříte spoustu peněz. Screenové rolety nahrazují i sítě proti hmyzu. V neposlední řadě se vyznačují dlouhou životností, neboť jsou tvořené z pevných hliníkových konstrukcí a kvalitní látky z polyesterových vláken potažených PVC.

Vertikální žaluzie

Velice oblíbené jsou také vertikální žaluzie neboli interiérové žaluzie. Představují elegantní doplněk místnosti, ovšem hlavní funkcí vertikálních žaluzií je zastínění. Hlavně se používají ne velká francouzská okna. Vzhled lamel je možné přizpůsobit celkovému stylu místnosti. V obývacím pokoji se budou vyjímat bílé vertikální žaluzie, zatímco do dětského pokoje se hodí spíše veselejší barvy.

Kde koupit stínící techniku?

Profesionálem, jenž se specializuje na screenové rolety a vertikální žaluzie, je společnost Univers. Založena byla už v roce 1990. Sídlí v Kladně, nicméně pobočky má po celé České republice, a to konkrétně v Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Praze. V jejím produktovém portfoliu najdete nejen stínící techniku, ale také garážová vrata, a to konkrétně sekční. Zajistí přepravu sekčních vrat přímo k vám domů včetně odborné montáže.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář