Snímek obrazovky 2018-10-11 v 8.20.49

Policové regály mají široké uplatnění

Jakmile se řeknou regály, zřejmě si jako první představíte sklad, nicméně regály mají mnohem širší uplatnění. Obrovské popularitě se těší i v běžných domácnostech, a to konkrétně v dílnách, garážích, sklepech, půdách a podobně. Zatímco někdo si do regálu naskládá zavařeniny, jiný zase nářadí anebo krabice s nepotřebných věcmi.

Zejména v menších nemovitostech majitelé bojují s nedostatkem prostoru. Policové regály však nabídnou úložný prostor navíc, neboť vám pomohou využít i místo ve výškách.

Kovové regály jsou pevné

Současný trh nabízí pestrou škálu regálů. Vyrábí se z různých materiálů, přičemž nejodolnějším a nejpevnějším je bezpochyby kov. Regály s plastovými poličkami jsou sice levnější, ovšem nemají tak dlouhou životnost. Jsou vhodné maximálně v okamžiku, pokud na ně chcete naskládat pouze lehké věci. Do dílny sáhněte spíše po kovovém provedení.

Na koho se v této oblasti obrátit?

Jedním ze specialistů na regály je společnosti STORAGE CZ, která patří v oblasti výroby skladových systémů k opravdovým profesionálům. Společnost na trhu působí už více než dvacet let a za dobu své existence navrhla a zrealizovala nespočetné množství skladových řešení. S důvěrou se na ni obrací i firmy jako Kia Slovakia, Samsung Slovakia, IKEA, Whirlpool a podobně.

Co sklad, dílna či garáž, to jiné požadavky, což si odborníci ze STORAGE CZ uvědomují, a tak ke všem zákazníkům přistupují individuálně. Přímo na webových stránkách https://www.storagecz.cz/shop-policovy-regal-navrhar/643/ najdete policový návrhář, pomocí něhož si můžete sestavit regály sami. Zvolíte si několik jejich atributů – výšku, počet polic, šířku police, její hloubku a celkovou nosnost. Do garáže si můžete pořídit také praktické regály na pneumatiky, do skladu se zase budou hodit paletové regály.

Publikováno v Domy

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář