29205-bouraci-prace-zidlochovice-5

Bourací a demoliční práce nabízí společnost EKOLSAN.CZ

Pokud se potřebujete zbavit starého a polorozpadlého rodinného domu na pozemku, který jste zakoupili, bez profesionála na bourací a demoliční práce se jednoznačně neobejdete. Samozřejmě, zbourat nemovitost můžete klidně svépomocí, ovšem počítejte s tím, že vám to vezme spoustu času i energie. Stejně tak vás čekají i administrativní náležitosti, a proto je mnohem lepší obrátit se na odborníka, jenž bourání a demolice poskytuje řadu let.

Jednou ze společností, která má v portfoliu svých služeb demolice, sanace, ale i likvidaci azbestu, je EKOLSAN.CZ. Potěší vás, že všechno provádí v souladu s ekologickými pravidly, a tak se nemusíte obávat zatěžování životního prostředí.

Demolice

Pracovníci společnosti se postarají o všechno, co se demolicí a bouracích prací týče. Zajistí mimo jiné i drcení a třídění stavebního odpadu a sutin, v neposlední řadě i jeho odvoz a recyklaci. V případě, že se potřebujete zbavit také prvků s obsahem azbestu, firma se vám neobrátí zády, protože s tímto nebezpečným odpadem má také bohaté zkušenosti.

Sanace

Sanace jako taková zahrnuje veškeré práce, jejichž cílem je odstranit závady budov. Sanace se provádí hlavně v průmyslových a výrobních budovách a areálech, kde zaměstnanci nakládají s chemickými či jedovatými látkami.

Společnost na tuzemském trhu působí poměrně dlouho, a to už od roku 1996. Poskytuje komplexní servis, co se týče demoličních a bouracích prací. V její kompetenci jsou již zmíněné sanace a likvidace azbestu či nebezpečného odpadu. Postará se také o předdemoliční kontroly staveb a ekologické čištění nádrží a uzavřených nádob. Společnost má sice pobočky v Praze a Brně, nicméně lokalitou se nijak neomezuje a dveře mají otevřené zákazníci ze všech koutů republiky. Více informací najdete na webové stránce www.ekolsan.cz.

Napsat komentář