window-1232371_1280

Proč si pořídit venkovní žaluzie?

Když se přeženou úmorná vedra a my se začínáme opět stěhovat z naších zahrad, parků a přírody do útulných domovů, najednou si uvědomujeme, že ten soused odnaproti, nebo za plotem nám vlastně tak trochu vadí. Co když se nám dívá do soukromí?

Ideálním řešením jsou v takovém případě venkovní žaluzie, které nám díky možnosti naklopení lamel umožňují regulovat světlo na příjemné přítmí a nikdo na nás nevidí.

Žaluzie exteriérová (4)

Venkovní žaluzie jsou také hezkým designovým doplňkem, který zvýší atraktivitu vzhledu nemovitosti, dodávají se v několika typech a široké škále barevných provedení.

Při plánování jejich instalace je dobré poradit se s odbornou firmou, když je nemovitost ještě ve fázi projektu nebo stavby. V této fázi je totiž ještě možné udělat přípravu elektroinstalace a místa pod fasádou, aby se žaluzie dali integrovat do podhledů a nerušili vnější vzhled nemovitosti.

V případě dodatečné vnější instalace je nutné myslet na prostor pro krycí plech mechanizmu, který je z pohledové části přece jenom patrný.

Protože jsme stále více obklopeni moderními technologiemi a nechce se nám vstávat od televize, když se sešeří, stačí napojit ovládání žaluzií na inteligentní domácnost a regulovat si jejich nastavení třeba na dálku přes mobilní aplikaci nebo z křesla pomocí dálkového ovladače.

Žaluzie exteriérová (12) 

Článek byl připraven ve spolupráci s Maron CZ s.r.o., specialisty na stínící techniku již od roku 1991.

Více o Maron CZ s.r.o. na www.maron.cz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář