tablet-mobil-laptop-1092x654

INSPECTO: Nová aplikace pro provádění revizí VTZ

Zcela nový online software INSPECTO dokáže díky propracovanému plánovači a předem nastaveným postupům při realizaci revize celý postup maximálně zrychlit. Obsahuje také důmyslně řešenou evidenci měřidel i jednotlivých klientů. Samozřejmostí je u této aplikace propojení s definicemi technických normativů. Její součástí je rozsáhlá databáze závad čítající více než 20 000 položek. Pracovat s aplikací lze jak na mobilních zařízeních s Androidem, tak i na PC přímo v internetovém prohlížeči.

Software vytvořený revizními techniky

Tomáš Šimek, výkonný ředitel společnosti INSPECTO, pracoval přes polovinu jeho profesního života právě jako revizní technik. Při jeho náročné práci mu dle jeho slov chyběl efektivní nástroj, který by zajistil rychlejší průběh revizí a jednoduché plánování. Z toho důvodu se spolu s programátory podílel na vzniku této nové aplikace, která aktuálně obsahuje modul pro revize vyhrazených elektrických technických zařízení. Ten pojímá oddíly, jimiž jsou Zařízení pro oblouková svařování, Elektrické stroje, Elektrické spotřebiče a Systém ochrany před bleskem. Před dokončením je také oddíl Elektroinstalace.

Princip přednastavených postupů

Základem fungování online aplikace INSPECTO jsou přednastavené postupy označované jako workflow. Zajistí ideální sled revizních aktivit. Veškeré rozpracované i hotové revizní zprávy jsou přitom bezpečně uloženy v cloudu systému Microsoft Azure. Uloženou práci může revizní technik kdykoli a odkudkoli dokončit. Je také možné revizní zprávu elektronicky podepsat a odeslat k tisku (nemusíte tak plýtvat svým tonerem). Pracovat lze v aplikaci i offline.

Práce v aplikaci INSPECTO

Je naprosto intuitivní. V rámci přehledného Dashboardu si lze plánovat revize dle potřeby. Je možné kdykoli zahájit novou revizi, případně se vrátit ke stávající. Užitečným pomocníkem je i kontinuálně aktualizovaná databáze závad (Závadovník). Obsahuje předem definované neshody a také přesné citace z ČSN, umožňuje vložení fotodokumentace závady včetně komentáře a nabízí možnost duplikace revizní zprávy a tím i zrychlení vytváření následných revizních zpráv.

Jak získat INSPECTO?

Oficiálně se začne aplikace prodávat v září 2018. K odběru newsletteru se můžete přihlásit už nyní. Chcete-li zjistit více, navštivte http://www.inspecto.online/.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář