schodyplexi5

Plexisklo pro realizaci vašich nápadů

V dnešním světě má plexisklo své pevné místo. Napadlo by vás, že jde o materiál s opravdu širokými možnostmi? Využít je můžete i vy!

Všestranné využití plexiska

Plastické hmoty nás obklopují na každém kroku. Samozřejmě, je smutné, že se to s nimi v moha oblastech života zbytečně přehání. Nicméně jdou prakticky využít a mohou nám zjednodušit život. Využití plexiskla, jakožto jedné z plastických hmot moderní doby, je všestranné. Tam, kde by se klasické sklo neujalo a není příliš praktické, dokáže skvěle posloužit.

Využití najde plexisklo například v domácnostech, kancelářích, prodejnách, průmyslu i dalších odvětvích. Jde o jakési „umělé sklo“ s odlišnými vlastnostmi. Je odolnější než klasické a vhodné tam, kde by přílišná křehkost nebyla žádoucí. Pozor na pád, tomu plexisklo odolat nemusí, v této situaci je náchylnější k prasknutí.

Tak trochu jiné sklo…

Jaké vlastnosti vlastně plexisklo má? Kromě již zmíněné odolnosti jsou to pružnost, mrazuvzdornost a odolnost vůči UV záření. Ne každý výrobce ale nabízí špičkovou kvalitu. Pro pomoc se svými nápady si zvolte prověřeného výrobce. Firma Az-plastik disponuje dokonalým technickým zázemím pro práci s touto hmotou. Pomůže vám zrealizovat podnikatelské i soukromé nápady na předměty z plexiskla.

Vdechněte nápadům život!

Navrhněte si své autorské výrobky a vdechněte návrhu život. Z plexiskla se dají zhotovit dekorace, reklamní drobnosti i předměty denní potřeby. Je součástí moderního interiérového designu. Hodí se do exteriérových prostor domů a na zahrady: jako vchodová stříška, zastřešení altánu, do zimní zahrady i skleníku. Obchodníci ocení regály z plexiskla. Setkat se s ním můžeme i ve sprchovém koutu. Možností je zkrátka nespočet.

Práce s plexisklem na zakázku

Práce s plexisklem je pestrá. Zahrnuje řezání plexiskla laserem, čímž lze vytvořit všemožné tvary, otvory a motivy. Rozmanité tvary a úhly předmětů pomůže doladit ohýbání plexiskla. Díky tomu skoro nic není nemožné. Jednotlivé kusy jdou spojit lepením. Detaily pak dotvoříme gravírováním či frézováním.

Pro získání předmětů požadovaných vlastností je výroba a prodej plexiskla nejčastější volbou. Možná jste si v nabídkách obchodů nevybrali, ale určitě nevěšte hlavu. Vytvořte si vlastní návrh a nechte jej zhotovit!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář