490X500__msv-494x256

Přijďte si prohlédnout stroje na zpracování plechu v blízkosti Prahy

Znáte pořekadlo “nekupuj zajíce v pytli”? U propracovaných strojů, kde záleží na přesnosti a kvalitě, to platí dvojnásob. Zabývá-li se vaše firma obráběním plechu, jistě vás tedy zaujme stálá výstava ohraňovacích lisů a mnoha dalších špičkových zařízení na půdě společnosti Formetal v Měšicích u Prahy.

Už jste navštívili Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně?

Ve většině případů platí, že chcete-li se seznámit s horkými novinkami z vašeho technického oboru, musíte si počkat na větší událost. Tou nejvýznamnější v celé střední Evropě je Mezinárodní strojírenský veletrh, který každý podzim hostí moravská metropole. Do Brna se obvykle sjíždí více než 1500 vystavovatelů, přičemž největší zastoupení mívá právě obráběcí technika, konají se zde také nejrůznější semináře a workshopy. Znalci kovoobrábění si možná vzpomenou na seminář zakružování pořádaný společností Formetal, jež zde vystavovala své stroje. Pokud vám letošní ročník unikl, určitě si udělejte čas na výlet do Brna ve dnech 1.-5.10. 2018.

Showroom můžete navštívit celoročně

Jestliže nechcete čekat téměř rok do dalšího veletrhu, ale přesto byste rádi posoudili aktuální výběr ohraňovacích lisů, tabulových nůžek, lisovacích nástrojů, nejrůznějších zakružovaček, ohýbaček a dalších profesionálních strojů, právě vám je určen showroom v sídle společnosti Formetal. Je přístupný prakticky nepřetržitě po celý rok a představí vám přes 30 strojů od významných značek, jako je Durmazlar, Davi Promau, VARIOBEND, PRODUTECH či GEKA. Řadu těchto světových značek uvedla na český trh právě firma Formetal během dvaceti let své existence.

Profesionální poradenství je samozřejmostí

Na světovém veletrhu sice uvidíte více výrobků, stálá výstava má ale také nezanedbatelné klady. Tím hlavním je, že její provozovatelé mají čas jen na vás a rádi vám doporučí to nejlepší řešení do vašeho provozu. Odborníci ze společnosti Formetal jsou skutečnými experty v oboru – ostatně provozují řadu školení a poskytují garanční servis i další služby. Dokážou pomoci i s finanční stránkou vašeho podnikání a rádi od vás odkoupí starší stroje. Pokud jste z Prahy a okolí, rozhodně nic neztratíte návštěvou v Měšicích. Více informací naleznete na stránkách www.formetal.cz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář