Snímek obrazovky 2017-12-14 v 8.40.35

Deskové výměníky tepla: Vysoký výkon a variabilita provedení v hlavních rolích

Předávací stanice tepla jsou nedílnou součástí mnohých průmyslových provozů. Není se čemu divit, pokud totiž není možné předávat teplo přímo ze stroje do spotřebiče, musí zkrátka přijít na řadu. Typickými příklady jejich využití budiž místa, kde jsou přítomné rozdílné teplonosné látky. Jednat se může třeba o vodu a nemrznoucí kapalinu nebo zásobování nemovitosti teplou vodou. Zapotřebí jsou i tehdy, když se nachází v jednotlivých okruzích vytápění různé tlaky. I tady si najdou své místo. My se v následujících řádcích zaměříme na deskové výměníky tepla a samozřejmě doporučíme i jejich výrobce a prodejce.

Proč zrovna deskové výměníky?

Odpovědí na tuto otázku bychom našli hned několik. V první řadě je zapotřebí upozornit na to, že deskové výměníky tepla disponují vysokým přestupním koeficientem. Jen pro srovnání, dokážou nabídnout až 10× vyšší koeficient než trubkové modely. Vynikající je u nich také tvarová variabilita. Volit je možné z mnoha různých typů provedení. Není problém nechat si navrhnout i takové deskové výměníky, jež se vyznačují minimálním teplotním spádem. Předat jsou přitom schopny velký topný výkon.

Vsaďte na značkové deskové výměníky tepla

Při nákupu deskových výměníků tepla se vyplatí vsadit na moderní spolehlivé modely. Naším tipem jsou zařízení společnosti Alfa Laval. Typické jsou jednak maximální účinností a jednak také pestrým rozsahem svého použití. Údržba těchto výměníků je přitom jednoduchá a rychlá. Do vašeho provozu získáte naprosto spolehlivé vybavení.

Obraťte se na známého prodejce

Uvažujete o nákupu deskového výměníku tepla? Vyberte si některý z modelů zmiňované značky u společnosti TRIBO Engineering, s.r.o. Ta mimo jiné nabízí i další služby, mezi které se řadí výroba ozubených kol anebo žárové nástřiky. Ozubená kola, nebo jiné strojní součásti si u této firmy můžete nechat i renovovat.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář