96-1

Předokenní rolety Velux vám ochrání místnost před přehříváním

Máte v horních místnostech v domě, v půdním bytě nebo v místnosti pod střechou okna, kterými dovnitř proniká velké horko, a vy nemáte možnosti, jak byste interiér ochladili? Pravdou je, že místnosti pod střechou, pokoje s vestavěnými sklopenými okny a prostory v horních patrech obytných domů obzvláště v letních měsících jsou přehřáté až k nevydržení. Pokud máte klimatizaci, určitě jste ve výhodě. Komu nepomáhají větráky, ani větrání po setmění, může si pořídit předokenní rolety Velux. Montují se z vnější strany oken a jejich zatažením přes sklo neproniká tolik slunečních paprsků. Venkovní rolety pomáhají zlepšit tepelně-izolační vlastnosti oken, zachytí až 97 % slunečních paprsků, jakož v zimě naopak zabraňují únikům tepla z místnosti ven.

Nezapomeňte při stavbě či zateplování střechy na difuzní fólie

Super difuzní fólie se hodí na nevětrané i bedněné střechy se šikmým provedením. Třívrstvá difuzní membrána Jutadach je vyrobena pro střechy s plnoplošným bedněním. Je zhotovena formou tepelného pojení dvou vrstev nosné polypropylenové netkané textilie s difuzním filmem. Skladba membrány zajišťuje vodotěsnost během dešťů a bouřek, zároveň odvádí vodní páry z konstrukce směrem ven. K tomu dělá uzavřený systém pro tepelnou izolaci, jež je tím pádem chráněná před zafouklým deštěm, sněhem, prachem a extrémními povětrnostními podmínkami. Při slepených spojích plní funkci větrozábrannou, a tak maximalizuje účinnost tepelné izolace.

Parozábrany a větrozábrany mají mít všechny střešní fólie

O větrozábraně již byla řeč. Ovšem nenahraditelná je i funkce parozábrany u střešní fólie. Parozábrany jsou potřebné k vytváření parotěsnících vrstev na vnitřní straně tepelných izolací u šikmých i plochých střech a parotěsných vrstev na vnitřní straně izolovaných vrstev při zateplování obvodových stěn objektu. Parozábrany zvyšují odolnost a životnost izolací tím, že omezují pronikání vodních par do tepelných izolací a snižují kondenzaci vody v izolačních vrstvách.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář