roof-2052119_1920

Co všechno zahrnuje rekonstrukce střechy?

U starších rodinných domů bývá střecha obrovským kamenem úrazu, protože před dvaceti lety se používaly úplně jiné, ne příliš vhodné materiály, které nyní začínají postupně chátrat. Důvodů, proč se začínají lidé pouštět do rekonstrukce střech, je hned několik. Zatímco někomu zatéká do střešního pláště, někomu se nelíbí estetický vzhled krytiny.

Za zhoršenou kvalitu střešní krytiny většinou může slunce a ultrafialové záření. Především plastové a asfaltové střešní krytiny jsou na slunce háklivé, a proto se od uvedených materiálů už dávno upustilo. Dále životnost střešní krytiny výrazně zkracuje nepřízeň počasí v podobě sněhu, mrazu a větru.

Jak probíhá rekonstrukce střechy?

Střecha je jednou z nejdůležitějších součástí každé nemovitosti, a proto byste měli pravidelně kontrolovat její stav. Jakmile se objeví vada, měli byste zavolat klempíře, aby ji odstranil, neboť jedině tak prodloužíte životnost krytiny. U rekonstrukce střech by měl být vždy odborník.

Práce se liší podle toho, zda se jedná o střechu plochou, anebo šikmou, ovšem i s tím si samotný klempíř poradí a navrhne práce, jež je nezbytné provést pro uvedení střechy do původního stavu.

Kdo provádí opravy a rekonstrukce střech?

Odborníkem na stavbu a rekonstrukci střech je společnost Techbuild company, bližší informace získáte na jejich webových stránkách www.strechysegment.cz, která na tuzemském trhu působí už od roku 1994. Důraz klade především na perfektně odvedenou práci, která je sestavena na míru každému zákazníkovi. Dveře jsou otevřené jak pro majitele rodinných domů, tak i panelových domů.

Společnost poskytuje zákazníkům celou řadu služeb, a to konkrétně klempířství, pokrývačství, opravy a hydroizolace plochých střech, tesařství, foukanou izolaci, rekonstrukce střech a podobně. Stačí společnost kontaktovat a dozvíte se všechno potřebné od ceny až po dobu realizace.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář