stavbacz.cz_letmeinn_cz_nahledovy

Krátkodobý pronájem bytu v Praze se může vyplatit i vám!

Máte v naší metropoli byt, co moc nevyužíváte, nikdo v něm delší dobu nebydlí a nedávno jste přemýšleli, jak s ním naložit. Jistě, jedna varianta je takovou bytovou jednotku prodat. Ale proč mít jednorázový zisk v době, kdy cena nemovitostí neustále roste a zhodnocuje se?

Proč si raději šikovně nezařídit dlouhodobý pasivní příjem díky krátkodobému pronajímání (nejen) zahraničním turistům, co přijeli poznávat krásy Prahy? Takový plán má přeci něco do sebe a každý měsíc přinese pěkných pár tisícovek navíc do rodinné pokladny…

Nenamáhejte se zbytečně, svěřte vše profesionálům

Pokud nejste zrovna profesionální realitní makléř, strávíte nad přípravou podobných věcí spoustu času, a hlavně ze začátku nebude efekt tak výrazný, jak byste očekávali. Když ale dáte šanci týmu odborníků, co vaši nemovitost výborně připraví a pošle pak do světa odpovídající reklamu, máte velkou šanci, že se zadaří podle původních představ.

Správa krátkodobého pronájmu totiž bere v potaz úplně vše, od drobných oprav až po možnost osobního uvítání hostů. Samozřejmostí je také úklid a příprava na další návštěvu – spokojenost je přece až na prvním místě. Důkladná péče se později vrátí ve vašich výdělcích, provizi si sami můžete jednoduše propočítat a zvážit, zda se vám podobný krok vyplatí. Nikdo před vámi nic neskrývá!

Real estate agent showing new apartment property to client

Půjde to hladce, turisté mají dlouhodobý zájem

Hotely jsou poměrně nákladné, takže zejména mladší návštěvníci Prahy budou chtít ušetřit na ubytování. Přesto se však nechtějí vzdát určitého komfortu, takže hledají nejlepší model v poměru ceny a výkonu. Mimochodem, to, jak vycházejí ceny za správu krátkodobého pronájmu, zjistíte už brzy – stačí jen zadat nezávaznou poptávku. Nebojte se, turisté přece jezdí po celý rok. Jen si představte situaci z pohledu zahraničního občana – už jen, když si prohlédne zajímavosti v oblasti Žižkova.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář