logistics-852934_1280

Plošinové vozíky nejsou jedinou manipulační technikou, kterou oceníte ve skladu

Pracovat jako skladník? To nechci, to je náročná práce. Tak většina lidí reaguje na nabídku práce skladníka. Neuvědomují si však, že už dávno nežijeme v pravěku, kdy jsme museli všechnu těžkou práci zastat sami. Dnes žijeme v moderní době plné vymožeností a technologie, které nám usnadňují život, a to dokonce i práci ve skladu. Práce ve skladu už dávno nemusí být tak náročná, jak se o ní tvrdí, stačí, když se do skladu pořídí dostatečné množství manipulační techniky.

Manipulační technika je něco fantastického. Dokáže z těžké a náročné práce ve skladu udělat snadnou a rychlou záležitost, která bude dokonce zábavou. Zaměstnavatelé rádi investují do manipulační techniky, jelikož se výrazně podílí na rychlejším provedení práce. Navíc se minimalizují pracovní úrazy v podobě kýly, za kterou mohlo přenášení a manipulace s těžkými balíky či krabicemi.

Manipulační technika je však široký pojem. Prozraďme si, jakou konkrétní manipulační techniku oceníme ve skladu.

1) Plošinové vozíky

Plošinové vozíky jsou nepostradatelnou manipulační technikou, která je základním vybavením skladu. Při koupi je možné vybrat si z různých délek nebo šířek vozíku, stejně tak je možné vybrat si typ kol nebo počet madel. Plošinové vozíky jsou vybaveny speciálními výztuhami, které chrání vozík před prohnutím.

Kromě klasických plošinových vozíků se prodávají také plošinové vozíky PROFI s nafukovacími koly nebo plošinové vozíky PROFI na lité podlahy.

2) Elektrické vysokozdvižné vozíky

Kromě klasických plošinových vozíků je možné zakoupit si i nízkozdvižné vozíky, které však nedosáhnou kamkoli. Lepší volbou jsou elektrické vysokozdvižné vozíky, které jsou inovativnější, navíc vyšší, tudíž dosáhnou do míst, kam člověk stěží dosáhne. Díky elektrickým vysokozdvižným vozíkům bude manipulace s paletami či s jinými těžkými věcmi daleko snazší a zábavnější.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář