house-construction-1407499_1920

Plánujete stavbu nového domu? Nezanedbejte téma konstrukce

Pevná, odolná, žáruvzdorná a houževnatá konstrukce domu, hospodářského stavení, průmyslové stavby by měla být vždy zohledněna jako první. Stejně tak materiály na vodovodní potrubí, elektroinstalaci a další díly jako spoje, střešní konstrukce a samotné části střechy. Stavebnictví není jediným oborem, který potřebuje pracovat s průmyslovými kovy. Hutní, slévárenské, elektroinstalační odvětví stále pracují s kovy, litinami a slitinami. Kde sehnat prověřeného dodavatele se zkušenostmi, rozsáhlým sortimentem a dílnou pro následné zpracování vybraných materiálů?

Obraťte se na skutečné profesionály

Odpověď je jednoduchá. Mezi přední dodavatele litinových profilů, kteří se soustředí rovněž na prodej barevných kovů, patří společnost UCB Technometal. Firma s delší než dvacetiletou tradicí je dlouholetým partnerem velkých stavebních společností i podporovatelem jednotlivých maloodběratelů, již se ve svém volném čase věnují kutilství či pracují na novostavbě nebo renovaci svého domku, chaty či chalupy.

Nebezpečné, staré a nefunkční části domu je potřeba ihned vyměnit

Toužíte po nové střeše, okapech? Vyměňujete prastará, zrezlá, poničená potrubí? Staré elektroinstalace hrozí požárem a žádná pojišťovna už vás díky předpotopním izolacím nepojistí? Nezbývá než se obrátit na ověřené specialisty a nakouknout do e-shopu Unibar.cz? Pokud se vyznáte v nabídce, jež zahrnuje litinové profily, měď a další průmyslové kovy, máte vyhráno. Jestliže potřebujete jako úplný začátečník poradit a nemáte to daleko do Loděnic u Berouna, přijeďte si pro radu osobně.

Nebojte se zeptat!

V případě, že se nacházíte na druhém konci republiky a máte zájem o konkrétní materiály, jakými jsou například šedá, tvárná či austenitická litina, není problém se domluvit a zboží vám bude dovezeno. Na webu společnosti unibar.cz jsou podrobně popsány způsoby opracování konkrétních kovů. Pokud si však nejste jisti, spojte se se zaměstnanci a domluvte si přesný způsob zpracování. Vyhnete se tak nedostatkům u vaší zakázky.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář