obkladový pásek na fasádu

Obkladový kámen – nestárnoucí materiál

Možná si myslíte, že kámen nepatří zrovna mezi tradiční obkladové materiály. Opak vás vyvede z omylu. Padne jako ulitý interiéru, plášti domu, zahradě, terase i schodišti. Domy z kamene byly vždy považovány za symbol luxusu. Dnes to platí dvakrát.

Nemovitosti opatřené nejrůznějšími detaily přitahuji mnoho zájemců. V tomto smyslu potěší obkladové pásky na fasádu a jiné drobnosti udávající styl.

Foto: kamen-donat.cz, obkladový pásek na fasádu
Foto: kamen-donat.cz, obkladový pásek na fasádu

Domov jako z dávných časů

Anebo moderní hnízdečko lásky? To je na vás. Domy opatřené kamenným obkladem vás nikdy nezačnou nudit. Vydrží proklatě dlouho, nejspíš vás přežijí. Prostě nenajdete jiný materiál, který se pyšní tak dlouhou životností! Ať už se rozhodnete pro rustikální, anglický, klasický či super moderní styl, neprohloupíte. Když ke všemu přidáte terasu, zídku či schody z přírodního kamene, máte vyhráno.

Fasáda z kamene vás ohromí!

Možná jste nevěděli, že fasády z kamene zpevňují obvodovou konstrukci domu. Přírodní kámen se dokonale snoubí i s jinými lehčími materiály. Není možné opominout tvarovou stálost, originální design a pestrou paletu odstínů. Obkladový kámen je nejpopulárnější v přírodních tónech, protože pasuje k omítce. Mnoho českých domácností si oblíbilo i terasy a dlažby z tohoto materiálu. Své uplatnění má v interiéru i exteriéru. Dnešní dodavatelé nabízejí dlaždice z kamene v mnoha nepravidelných tloušťkách a tvarech. Potěší i hladký opracovaný povrch či přirozená ledabylost.

Kamenné umyvadlo? To je nadpřirozenost!

Vejděte do světa posledních moderních trendů a pořiďte si kamenné umyvadlo, které dokonale splyne s vaším interiérem. Na internetových stránkách společnosti Kámen Donát se podívejte na modely rozličných tvarů, barev a zpracování. V každém případě si zamilujete svého favorita. Umyvadla z kamene jsou pouhý začátek. Inspirujte se ojedinělým přírodním materiálem!

Další zajímavé články na:

Bydlenicz.cz

Domtech.cz

Mujdomek.cz

Bydleni-ok.cz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář