4cc572915a4675e939f76e23c0bd9868

Mytí podlah se stává zábavou

Košťatům s hadrem odzvonilo. Na český trh dorazily kvalitní podlahové mycí stroje Hakomatic, jimž se máloco vyrovná. A navíc do života jeho uživatelů vnesou zábavu. Ano, i tou se může stát obyčejné čištění podlah.

Uklízečky jásají. Mopy mohou nechat v úklidových místnostech. Tedy pokud jim šéf pořídí tu správnou mašinu od společnosti Unikont Group, předního dodavatele strojů Hakomatic. S těmi přišel na trh více než 65 let proslulý německý výrobce Hako.

Zvládne i stísněné prostory

Stroje Hacomatic od českého dodavatele jsou robustní, ale po jejich práci jsou všechny tvrdé povrchy lesklé jako zrcadlo. Mají promyšlenou konstrukci a svému uživateli nabízejí absolutní komfort, ať už je ovládá vsedě nebo za chůze. Dokonalost německých přístrojů ocení nákupní centra, vícepodlažní parkoviště, logistické, průmyslové a další firmy, kde toho mají úklidoví pracovníci na práci víc než dost.

V prvé řadě je třeba promyslet, jak velký by podlahový mycí stroj Hakomatic měl být. Jeho velikosti jsou různé. V jednom se ale tyto čistící šikulové shodují – vždy jsou snadno ovladatelní a každý si je zamiluje pro ušetřený pracovní čas. Na jedno nabití dokáží zametat, vysávat či leštit i 4 hodiny. Nejen pánové si oblíbí stoje, které lze ovládat vsedě z pohodlného ergonomicky tvarovaného sedadla s volantem v rukou. Vynikající manévrovatelnost dostane každého.

Hakomatic šetří životní prostředí

Pokud jste vlastníkem Hakomaticu, získáváte pochvalu za svůj vztah k životnímu prostředí. Stroj je ekologicky šetrný, funguje totiž na baterie, které stačí dobít jednou za několik hodin. Jestli stále váháte, zda obohatit svůj úklidový arzenál o Hacomatic, nechte si produkt předvést přímo na pracovišti. Zakoupíte-li ho, můžete se spolehnout na kvalitní non-stop servis.

Unikont Group se zaměřuje pouze na kvalitní čisticí techniku. Dosud služeb této společnosti využilo více než 10 tisíc firem.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář