pexels-rodnae-productions-5591927

Máte firmu, v níž potřebujete pomoct s úklidem nebo mytím oken?

Je spousta firem, které fungují v mnoha kancelářích na celém patře prostorné budovy, a je pro ně problém udržovat kanceláře, ale i chodby nebo okna v čistotě a pořádku. Občas zkusí najít soukromou uklízečku, ale toto zpravidla z dlouhodobého hlediska nefunguje. Mnohem lepší je najít firmu, která se úklidem zabývá mnoho let, používá ty nejlepší úklidové stroje a ekologické čisticí prostředky, a domluvit si pravidelný úklid.

V Praze využijte lepsiuklid.cz

Pomoci vám může kupříkladu úklidová firma Praha s názvem Lepší úklid. Svým zákazníkům nabízí komplexní úklidové služby. Poptávat můžete úklid komerčních objektů, kanceláří, bytových domů, údržbu zeleně, strojové čištění koberců i podlah, dokonce i úklid domácností, odvoz suti, výškové práce a mnohé jiné.

Suť a odpad při rekonstrukci nebo bouracích pracích

V každé firmě i domácnosti se tu a tam něco rekonstruuje. Pokud nemáte jak suť odvážet nebo nevíte kam ji vozit, využijte odvoz odpadu a suti, které Lepší úklid Praha nabízí. Poptávat můžete vyklízení nemovitosti, sklepů, půd, suterénních prostorů jak v Praze, tak v jejím okolí. Firma zajistí velkoobjemové kontejnery na biologický či komunální odpad, kontejnery na stavební suť i na přebytečné věci, které už nikdo nechce a na půdě nebo ve sklepě jen zabírají místo. Stačí odeslat firmě nezávaznou poptávku na jejích webových stránkách lepsiuklid.cz a rychle budete vědět, kolik by vás vaše zakázka stála.

Neprovádějte výškové práce sami

I výškové práce patří k občasným potřebám firem nebo rodinných domů. Lepsiuklid.cz vlastní horolezeckou techniku a s pomocí lan se její pracovníci dostanou téměř kdekoli. Práce provádí např. tam, kde je ekonomicky nevýhodné stavět lešení. 

Kompletní nabídku služeb i všechny kontakty najdete na stránkách lepsiuklid.cz. 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář