refrigerator-37099_1280

Ledničky a pračky

Přední výrobce spotřebičů, které Vám každodenně usnadňují život je firma Whirlpool. Na českém trhu působí více jak 20 let a za tuto dobu si vytvořila dobré jméno na trhu, jak mezi organizacemi, které hodnotí kvalitu výrobků, tak i uživatelů koncových výrobků.

Mezi výrobky patří například lednička WHIRLPOOL WBE 2614 TS, která zaujme nižší spotřebou (třída A+) a objemem 258 litrů. Mezi kombinované lednice, patří například WHIRLPOOL WBV 36992 NFC IX. Tento typ ledničky zahrnuje mrazicí box. Celkový objem ledničky je poté úctyhodných 344 litrů. Myslete na to, kde skladujete potraviny, jste to co jíte.

Další velmi populární výrobek této značky jsou spotřebiče jsou pračky. Firma Whirlpool se již od svého vzniku zabývá inovacemi těchto spotřebičů. Dnes se jedná o nejkvalitnějšího výrobce těchto spotřebičů. Díky zkušenostem v této oblasti, tato firma dokáže prodávat pračky jak z horním, tak předním plněním, jelikož kvalita jejich praček dosahuje vrcholu, jednou z těchto praček je AEG L 71670 FL. Tato pračka má hlavní přednosti v její úspornosti. Na praní spotřebuje neuvěřitelných 49 litrů vody, což je mnohem méně, než spotřebujete při praní v ruce. Dále se také řadí do energetické třídy A+++, což znamená, že k malé spotřebě vody také ušetří mnoho energie.

Výrobky firmy Whirlpool dosahují prvotřídní kvality, kupte si jakýkoliv výrobek a poznejte kvalitu této firmy.

Napsat komentář