urz36-110-0185-261_00

Digestoře FABER sluší každé kuchyni

Kuchyně je pro většinu z nás místností, kde trávíme svůj čas poměrně rádi. Příprava skvělých pokrmů totiž může být zábavou. Alespoň v případě, že máte interiér kuchyně opravdu dobře vybavený a už víte, kam byste měli sáhnout. Mimo kuchyňskou linku je třeba počítat i se spotřebiči. Nejen sporák, mikrovlnka a myčka dokážou vytvořit dokonalé funkční prostředí. Myslet byste měli také na spolehlivý a vzhledově jedinečný odsavač par. Právě proto se soustředíme na moderní digestoře FABER.

Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř
Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř

Výrobce s tradicí a spoustou zkušeností

Společnost FABER má své kořeny v Itálii a na trhu působí již dlouhá léta. Budeme-li konkrétní, svou činnost zahájila v šedesátých letech minulého století. První digestoř představil Abrame Galassi v roce 1958. Jedinečné se staly výrobky této firmy nejen pro svou funkčnost, ale i pro neotřelý design. Jak standardní, tak vestavné digestoře FABER dokážou i vaší kuchyni vtisknout originální tvář a punc luxusu. Vysokou kvalitu dokladuje i certifikát ISO 9001, kterým byla značka FABER oceněna v roce 1995.

Foto: Faber-eshop.cz, komínová digestoř Strip, nerez
Foto: Faber-eshop.cz, komínová digestoř Strip, nerez

Spousta funkcí v kombinaci se stylovým designem

Volit můžete jak recirkulační, tak i komínové digestoře FABER, které nabízejí mnoho zcela unikátních funkcí. V první řadě je třeba jmenovat funkce podílející se na maximálně ekonomickém provozu zařízení. Spotřeba elektrické energie je na minimu i díky víceúrovňovému LED osvětlení. Instalace odsavače je triviální díky funkci Easy Cube. Zapomenout nemůžeme ani na minimalizaci hluku a na funkci Remote Blower umožňující vyjmutí motoru a umístění mimo samotný přístroj.

Nakupte si pohodlně online

Pořízení nového odsavače par značky FABER je velmi jednoduché. Stačí pouze navštívit specializovaný eshop faber-eshop.cz. Vybrat si tady budete moci nástěnné modely, varianty do rohu místnosti, anebo v posledních letech velmi oblíbené ostrůvkové digestoře FABER. Internetový obchod nabízí i možnost konzultací a dopravu zdarma.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář