img_1725

Betonové kuchyně nabízí zcela originální design

Realizace nového bydlení, anebo komplexní rekonstrukce stávajícího objektu si vyžadují spousty nových inovativních prvků. Pokud i vy chcete mít doma něco originálního, vyplatí se vsadit na betonové kuchyně. Možná vás udiví již jenom toto sousloví, poněvadž beton tradičně patří do nepohledových míst, ovšem v případě moderních kuchyní je opak pravdou. Právě proto se na ně v následujících řádcích soustředíme podrobněji a podíváme se nejen na složení betonové kuchyně, ale i na její přednosti a možnosti kombinace s dalšími prvky. Když renovace kuchyní, tak s použitím betonu, vaše kuchyň se stane nadčasovou.

Zcela nový vzhled

Moderní designové kuchyně, jejichž součástí je beton, vsázejí na naprosto inovativní vizáž. Zatímco na klasickou dřevěnou dýhu nebo umělé materiály jsme již zvyklí a nepřekvapí nás ani v netradičních provedeních, beton je úplně jiný. Navozuje atmosféru venkovního prostředí, svou čistotou a jemností však patří do interiéru. Na první pohled by se mohlo zdát, že je chladný, nicméně při vhodné volbě barevného odstínu a doplňků i tento pocit hravě eliminujete. V každém případě máte k dispozici naprostý originál.

img_1728
Betonová kuchyně

Tenká betonová stěrka

Možná to bude k nevíře, ale beton využívaný na výrobu kuchyní je tenký pouze 2 mm. Jedná se o minimální stěrku, jež se nanáší na různé materiály dle potřeby. Vytváří tak pouze povrchovou patinu navozující naprosto skvělý dojem již na první pohled. Jestliže se vhodně kombinuje se dřevem, získáte teplý nádech místnosti a při kombinaci s nerezovými komponenty naopak studený.

img_1723
Designová betonová kuchyně

Barevné ladění na výbornou

Mnohé moderní kuchyně sice nabídnou zajímavý vzhled, nicméně kombinace betonu a nejrůznějších barevných odstínů je zcela jedinečná. Společnost DIFFERENT DESIGN nabízí betonové kuchyně v mnoha variantách, které se mohou hodit do jakéhokoli interiéru. Klade přitom důraz jak na celkovou kompozici, tak i maximální funkčnost všech prvků. Více o betonových kuchyních si můžete přečíst v tomto článku.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář