quattro_vintage_-_907_dub-sherlock

V Prostějově se otevřelo nové podlahové studio

Domov je pro nás velmi důležité místo, které nám poskytuje pocit bezpečí, zázemí i rodinné pohody. Naše prostředí nás velmi podvědomě ovlivňuje a velmi na nás působí, i když si to možná neuvědomujeme. Je tedy třeba své prostředí mít útulné a podle našich představ tak, abychom se zde dobře cítili. Nové podlahové studio v Prostějově, T-parket s.r.o., nám nabízí velkou nabídku dřevěných i plovoucích podlah a v neposlední řadě i PVC vinylu v rolích. Nemáme na mysli klasické staré PVC, které známe z dřívějších let. V současné době jde o velmi krásné designové typy podlah splňující i antialergická kritéria. Tyto krytiny jsou měkké, komfortní, tiché při došlapu a lehce udržovatelné. Podlahy Prostějov vám je ve svém novém studiu rády předvedou. Stačí si jen vybrat.

Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz
Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz

Široký sortiment podlahových krytin

Jste-li z Prostějova a chystáte se zrovna na renovaci podlah, budou pro vás podlahové krytiny Prostějov zrovna aktuální. Určitě se zajeďte podívat na širokou nabídku podlahových krytin do prodejny T-parket s.r.o., kterou naleznete na adrese: Drozdovice 81a, Prostějov 796 01.

Dřevěné podlahy nebo plovoucí podlahy, vše podle představ

Pokud dáváte raději přednost prknům, ale stejně tak i snadné údržbě a pohodlí, je tu další spousta možností. Velmi luxusní vinylové dílce zaručují krásný vzhled přírodního dřeva, kamenných podlah nebo dalších krásných designů. Můžete od nich očekávat stejně snadnou údržbu, kročejový útlum, vysokou životnost i snadnou pokládku. Tyto typy podlah mají široké použití a nemusí být pouze v bytě nebo domě, hodí se i do komerčních ploch. Vysoce kvalitní plovoucí podlahy jsou zkrátka krásné na pohled, příjemné na stoupnutí a snadné na údržbu.

Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz
Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz

Pro vyznavače tradičních hodnot a vysokého standardu, co se hned tak s něčím nespokojí, jsou zde jiné typy podlah. Zkuste třeba kvalitní dřevěné podlahy Prostějov od renomovaných firem s dlouholetou tradicí a dobrým jménem. Zdejší podlahové studio má spoustu výborných referencí, na svém triku mnoho uskutečněných zakázek a vyškolené odborníky, kteří vám pomohou s výběrem i s pokládkou. Je libo klasická selská prkna, tradiční parkety nebo nový zbrusu moderní design s názvem Fineline? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že zdejší nabídka nezná konkurenci a je naprosto profesionální, široká i kvalitní.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 komentář: „V Prostějově se otevřelo nové podlahové studio

Napsat komentář