4-had-cam-04-final

V Michli není čas na nudu

Nové byty v Michli splňují podmínky toho nejmodernějšího bydlení. V rezidenci Hadovitá najdete všechno potřebné k spokojenému žití. Klid, zábavu, všechny benefity městského bydlení i i příjemnou přírodu v okolí. Zkrátka máte všechno blízko, ale ne tak, aby vás rušil ruch velkoměsta. Co vás překvapí je zajímavý kontrast moderní rezidence s vesnickým jádrem Michle.

Nová rezidence Hadovitá

Nejnovější byty v Praze 4 vznikají přímo na Michelské stráni. Jméno Hadovitá získala ulice podle svého klikatění do hadovitého tvaru. Blízké okolí je plné možností různých aktivit. Vyrazit můžete do řady obchodních center (včetně toho největšího OC Chodov), do kvalitních restaurací ale i do sportovních center. Například velmi oblíbeným je fitness/wellness Balance Club Brumlovka. Do spousty těchto míst je možné dojít i pěšky. Především ale máte kousek od domu přistavěné MHD.

Praha 4 – Historie i kultura

V Praze 4 narazíte také na velmi zajímavé památky historické i kulturní. Psali se tu dokonce České dějiny. V krásném Kunratickém lese totiž přišla mrtvice na krále Václava IV. A to ve chvíli, když se dozvěděl o husitském obležení Prahy. Samotný les je velice příjemný pro procházky nebo jízdu na kole. Najdete v něm mnoho označených i neoznačených tras, dětské hřiště a také minizoo.

Významnou historickou památkou Prahy 4 je takzvaná Chodovská tvrz známá svým okrouhlým tvarem. V současnosti je také důležitým kulturním bodem celé Prahy. Postavena byla již v 13. století. To znamená velkou řádku let. V 90. letech došlo k rekonstrukci celé budovy, jelikož byla ve značně zchátralém stavu.

Pro více informací o moderním bydlení a celkově životě v Michli, navštivte webové stránky https://www.rezidencehadovita.cz/.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář