stavbacz.cz_ergo_cz_nahledovy

I nemovitost ve výstavbě je potřeba efektivně chránit

Vlastní bydlení je snem snad každého člověka, jemuž se přecházení od nájmu k nájmu z hloubi duše příčí. Když však konečně dokáže našetřit potřebný finanční obnos pro realizaci svých letitých plánů, nemá ani poté ještě zdaleka vyhráno. Stavba nemovitosti je totiž sama o sobě velice náročným úkonem a je potřeba si uvědomit, že cestu může zkřížit celá řada rizikových faktorů, kterým nelze dopředu zabránit. Jediným možným řešením je proto pojištění nemovitosti už v průběhu samotné stavby. Ano, i tohle je totiž možné!

Hledejte kvalitní pojištění majetku

Mnoho lidí stále ještě netuší, že pojistit si lze nejen hotovou nemovitost, ale také dům v zástavbě. Pojištění stavby se skrývá pod souhrnným pojištěním majetku, které se nachází v nabídce všech kvalitních finančních společností. O jeho důležitosti snad nelze vůbec pochybovat. Uveďme si konkrétní příklad, kdy přítomnost pojistné smlouvy během procesu stavby určitě oceníte.

Vezměte si, že do areálu rozestavěné nemovitosti přivezete velké množství stavebního materiálu, aby řemeslníci mohli pracovat i bez vaší přítomnosti. Všichni totiž musíme chodit do práce a vydělávat, že ano? Materiál tedy necháte v objektu přes noc bez dozoru s tím, že žádné nebezpečí nehrozí. Když se ovšem ráno vrátíte, zjistíte, že jej někdo odcizil. Chtělo by se vám posléze investovat nemalou částku do zboží nového? Pokud ne, pojištění majetku je pro vás ideálním řešením.

stavbacz.cz_ergo_cz_01

Pojištění můžete vyřešit z pohodlí domova

Žijeme v internetové době, která poskytuje běžným občanům řadu benefitů. Ve virtuální síti můžeme podnikat, nakupovat a dokonce i pojistit nemovitost online. Pomocí jednoduchého formuláře, do něhož vyplníte konkrétní údaje o vás a vašem objektu ve výstavbě, okamžitě zjistíte, kolik bude pojistka stát. Následně už je jen na vašem posouzení, zda-li smlouvu nakonec uzavřete.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/138868/virtual/www/domains/stavbacz.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář