pronajem-mobilnych-skladovacich-hal-01

Rychlé zastřešení vyřeší mobilní haly a velkostany

Situací, kdy je co nejrychleji potřeba vymyslet zastřešení, vás v životě může potkat spousta. Až zase jedna taková přijde, vzpomeňte si na plachtové haly a stany. Mohou se stát vaším víkendovým pomocníkem, ale i trvalým společníkem. V mnohých vlastnostech si nezadají se zděnými stavbami, v jiných je dokonce hravě předčí.

Čím se mobilní haly a velkostany liší? Zejména velikostí, trochu i vzhledovým provedením. Mobilní haly jsou vhodné spíš jako dlouhodoběji fungující budovy, nahrazují zděné stavby. Velkostany užijete pro jednorázové zastřešení na jednodenní či dvoudenní akci. Tedy zpravidla. Ve vašem případě možná bude všechno jinak. Žádné přesné restrikce totiž neexistují.

Plachtové haly jako rychle postavený sklad

Mobilní haly mají desítky využití od jezdeckých arén přes hangáry až po sklady. Právě podnikatelé, kteří potřebují narychlo postavit sklad, se po nich shání velmi často. Taková hala se totiž přiveze na místo a sestaví, takže když dnes začnete jednat, za pár dní stojí a dá se ihned používat.

Může za to jednoduchá konstrukce. Haly se dodávají v několika šířkách (např. 8 či 10 m), délku si však volíte sami. Stavba se skládá z modulů o délce 5 metrů, takže si jen zvolíte, kolik jich potřebujete. Halu jde kdykoliv zmenšit, rozšířit, nebo úplně rozebrat.

Vnitřní vybavení si vyberete

Pokud si plachtovou halu představujete pouze jako velkou plachtu nataženou přes konstrukci, jste na omylu. Za prvé, plachta je velmi odolná a vydrží celoroční nezmary počasí. Za druhé, vaše hala může mít i podlahu, osvětlení či vytápění.

Mobilní haly se prodávají, ale také půjčují. Pokud víte, že potřebujete pouze přechodný sklad, obraťte se na firmu Argoservis. Ta vám halu zapůjčí i s vybavením. Půjčuje také velkostany vhodné pro pořádání svateb, narozeninových oslav, firemních akcí a dalších venkovních událostí.

Napsat komentář